Đăng Ký Đăng Nhập

10 Korisnix Mobilnix Dodatkiv Dlya Malogo Biznesu 1947

10 корисних мобільних додатків для малого бізнесу


ЛайфхакиДля малого бізнесу використання цифрових технологій – не розкіш, а життєва необхідність. Коли кожна людина в команді на вагу золота, то додатки, які дозволяють автоматизувати багато організаційних питань, допомагають впоратися з поточними справами і знайти час для дозвілля і саморозвитку.

Топ-10 мобільних додатків для малого бізнесу пропонує Inc.com

1. Expensify. Додаток допомагає синхронізувати кредитні картки і банківські рахунки, розраховуватися готівкою, скануючи чек.

Вартість: безкоштовно

Сумісність: iPhone, Android, Blackberry, Windows Phone

2. LinkedIn. Мобільний додаток LinkedIn допомагає бути в курсі галузевих новин, знаходити потрібні контакти і підтримувати зв’язок з уже існуючими.

Вартість: безкоштовно

Сумісність: iPhone, Android, Blackberry, Windows Phone

3. Any.DO. Зручний у використанні менеджер задач, який дозволяє синхронізувати дані що на мобільних (Android, iPhone), то на десктопних (Mac и Chrome) пристроях, вводити нові задачі голосовими командами, сортувати за папками, датою виконання, геолокації і видаляти виконані завдання звичайним струшуванням.

Вартість: безкоштовно

Сумісність: iPhone, Android

4. Sign Now. Ваш електронний підпис, який завжди напоготові. Просто завантажте в додатку документ у форматі pdf, Word чи інший файл, потім розпишіться пальцем – і відправляйте документ поштою або зберігайте його.

Вартість: безкоштовно

Сумісність: iPhone, Android

5. Asana. Додаток для організації роботи команди. Створюєте проект, розсилаєте запрошення учасникам, призначаєте відповідальних у виконанні задач, складаєте календар – і робота закипіла. Одна з переваг додатку, який створив співзасновник Facebook Дастін Московіц, – інтеграція з найпопулярнішими сервісами, наприклад, Chrome, включно з Google Sheets і Google Drive, Dropbox, Slack і Hourstack. 

Вартість: безкоштовно для команд до 30

Сумісність: iPhone, iPad, Android

6. inDinero. Додаток, який дозволяє вести всю бухгалтерію онлайн, відслідковувати прибуток, податки, витрати. Усі дані зберігає багатокроковий захист.

Вартість: сам додаток завантажується безкоштовно, але за використання ПЗ передбачені тарифні плани від $349 до $1999 залежно від кількості рахунків на зберіганні і користувачів з правом доступу.

Сумісність: iPhone

7. Foursquare. Завдяки «чекінам», які вже стали часткою повсякденного лексикону, багатьом власникам малого бізнесу вдалося привести до себе клієнтів практично за руку: додаток Foursquare відображає на мапі доступні поблизу кафе, магазини, інші місця дозвілля.

Вартість: безкоштовно

Сумісність: iPhone, Android, Blackberry, Windows Phone

8. Evernote. Менеджер задач, універсальний блокнот, сховище усіх ідей – Evernote дозволяє робити записи у тому числі голосом, прикріплювати малюнки, розпізнавати аудіозаписи і зображення, зберігати інтернет-сторінки і рукописні нотатки.

Вартість: безкоштовно. Преміум-акаунт $5 на місяць за 1 Гб місця зберігання.

Сумісність: iPhone, Android, Blackberry, Windows Phone

9. TripIt. Додаток оцінять усі, хто часто подорожує по справах. Достатньо переслати до органайзеру лист-підтвердження реєстрації, і додаток створює запис у журналі і точку у вашому маршруті, а ще допоможе зберігати усі потрібні в дорозі документи в одному місці.

Вартість: базовий акаунт – безкоштовно

Сумісність: iPhone, Android, Blackberry, Windows Phone

10. HootSuite. Тепер, коли в малому бізнесі усі вже зрозуміли, що без SMM розкрутитися дорого і складно, залишилося навчитися все встигати. HootSuite, мобільний додаток для кросплатформної публікації, допоможе зекономити час на постингу у Facebook, Twitter, Foursquare і LinkedIn.

Вартість: безкоштовно

Сумісність: iPhone, Android, Blackberry