Тім Сайкс (Timothy Sykes), який заробив на біржі дрібних акцій близько $710 000 на першому курсі університету, дає молодим і сміливим 10 порад, як заробити перший мільйон до 20 років. Можливо, когось його ідеї зацікавлять.
1. Віддайте перевагу прибутку перед нудним заняттям
Багато хто переконаний: щоб стати мільйонером, варто йти уторованим шляхом, працювати в досить нудних, але визнаних більшістю галузях. Проте швидше за все у вас піде багато років на те, щоб досягти успіху в таких традиційних професіях, як юрист, доктор або банкір (насправді у цих позицій є верхня межа зарплати, яку дуже важко подолати).
2. Який у вас диплом – не особливо важливо
Якщо ви поставили собі за мету номер один стати мільйонером і не триматися за одну професію чи один вид діяльності, то немає значення, який у вас при цьому диплом. Освіта потребує грошей, ви можете влізти через неї в борги, хоча те ж саме можна вивчити онлайн, що вимагає набагато менше фінансових вкладень.
3. Менше тусіть – більше вчіться
Це справді важко – відмовитися від активного соціального життя, особливо коли ти молодий. Проте, якщо ви дійсно хочете стати мільйонером, вам варто пожертвувати активним спілкуванням із друзями заради своєї кар’єри. Витратьте вільний час на заняття, відточуйте свій талант, засвоюйте нові навички, розробляйте свій продукт або будуйте компанію. Чим більше ви будете зосереджені на удосконаленні своїх здібностей замість дружніх зустрічей, тим краще ви проводитимете час, коли станете мільйонером.
4. Сприймайте невдачі й помилки як частину робочого процесу
Незалежно від того, яку сферу ви оберете для розвитку, вас все одно на шляху чекатимуть і поразки, і спади. Це нормально. Що насправді має значення – це те, як ви з невдачами впораєтеся. Мій перший студент-мільйонер Тім Гріффані за перший місяць торгів на біржі втратив дуже багато, поки не розібрався в питанні. Помилки – це нормально. Як ви їх долаєте – це вас і відрізняє.
5. Поставте мету вищу, ніж заробити мільйон
Гроші не мають бути вашою остаточною ціллю. Варто зосередитися на створенні найкращого продукту або сервісу, а фінансовий успіх прийде як природний результат вашої діяльності. Ваші цілі повинні завжди рости, і вам не слід думати, що вже всього досягли. Якщо хочете заробити мільйон доларів, то через секунду після досягнення цієї мети думайте про наступну.
6. Не обманюйте людей
Секрет створення мільйонних статків – терпіння і чесність. Вам потрібно бути щирим, коли ви працюєте з іншими, інакше ви ніколи не отримаєте стільки грошей, скільки хотіли б. Гроші, отримані кримінальним або неетичним шляхом, ніколи не втримаються довго і ніколи не дадуть вам такої професійної репутації, з якою ви можете заробити мільйони.
7. Перевага – робота в провідній галузі
Коли ті або інші сектори економіки насправді процвітають, вам треба увійти в них якомога раніше, щоб заробити грошей. Скористайтеся перевагами цих гарячих секторів, щоб почати створювати свої мільйони. Прямо зараз такими секторами є соціальні медіа, особливо Instagram, Snapchat чи Periscope. Ці трендові інструменти можуть наблизити вас до тих мільйонів, про які ви мрієте.
8. Необов’язково вкладатися в технології майбутнього
Багато амбітних мільйонерів – особливо молодих – думають, що їм треба сфокусуватися на технологіях майбутніх поколінь, щоб створити статки. Проте це не той випадок. Іноді достатньо повернути щось давно знайоме і нудне й показати в незвичному ракурсі, щоб воно стало популярним – як це вийшло в eBay.
9. Неважливо те, де ви живете
Одна з найбільших переваг Інтернету полягає в тому, що він дозволяє продавати, створювати торгові майданчики й отримувати прибуток по всьому світу. Ви можете провадити бізнес звідки завгодно, якщо у вас є доступ до Інтернету, вам не треба бути фізично присутнім на ринку, щоб заробити гроші. Це дає величезну перевагу: ви можете жити там, де вам подобається, і при цьому гарно заробляти.
10. Успіх – це необов’язково прибуток
Багато хто прагне створити прибутковий бізнес. Насправді бізнесу необов’язково приносити прибуток – але життєво необхідно рости, отримувати нових клієнтів й успішно конкурувати. Багато бізнесів купують за якості, які не мають нічого спільного з грошовим прибутком, – подивіться тільки на успішні інтернет-стартапи. Приділяйте більше уваги зростанню кількості клієнтів і користувачів, а не чистому прибутку. Ніхто не купить навіть дуже хорошу ідею, якщо вона нікому не потрібна.
via
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!