Đăng Ký Đăng Nhập

15 Grudnya Pravila Vstupu Do Vishiv 2016 615

15 грудня – правила вступу до вишів-2016


ЗНОДо 15 грудня вищі навчальні заклади мають затвердити й оприлюднити цьогорічні правила вступу. Тож уже наступного тижня можна буде дізнатися всю необхідну інформацію щодо кожного вишу.

Правила вступу затверджують перелік акредитованих і неакредитованих програм закладу, порядок проведення конкурсного відбору та строки зарахування вступників за ступенями і освітньо-кваліфікаційними рівнями вищої освіти.

Щодо кожної спеціальності має бути оголошений перелік предметів: тих, з яких потрібний сертифікат ЗНО, і тих, які передбачають вступні випробування.

Також інформують щодо складу комісій, їхнього розкладу й адрес, на які треба звертатися. Надають перелік необхідних документів і форми заяв.

Вищий навчальний заклад має детально ознайомити з порядком обчислення конкурсного бала вступника: обрахування балів у сертифікатах ЗНО, середнього бала шкільного атестату, бала за перемоги в конкурсах та олімпіадах.

Окремо слід зазначити наявність чи відсутність місць, що фінансуються за кошти державного бюджету, і строки оприлюднення рейтингових списків вступників, а також – чи є можливості навчати випускників з особливими потребами.

Дізнатися правила вступу до кожного вишу можна на веб-сайті навчального закладу. Вони актуальні протягом календарного року.