Đăng Ký Đăng Nhập

200 Vishiv Z Ukraini Ta Vsogo Svitu Prezentuyut U Kiievi 1295

200 вишів з України та всього світу презентують у Києві


ЗНО


"Сучасні заклади освіти"-2016

Всі, хто планують цього року вступати до вишу, та досі не визначилися, у який саме, можуть відвідати виставку «Сучасні заклади освіти». Вона відбудеться 17-19 березня 2016 року в Палаці дітей та юнацтва в Києві.

По суті це презентація найпотужніших вищих навчальних закладів України. Її організовують всьоме компанія «Виставковий Світ», Міносвіти, Національна академія педагогічних наук. Серед учасників – найрейтинговіші університети: КНУ ім. Шевченка, політехнічні університети Львова і Харкова, Національний медичний університет імені Богомольця, Одеський національний університет імені Мечникова та багато інших.

Абітурієнти зможуть дізнатися з перших рук про особливості вступу до конкретного закладу, його наукові програми, підготовчі курси, бакалаврат і магістратуру.

Одночасно з «Сучасними закладами освіти» там же відбуватиметься виставка закордонних навчальних закладів «World Edu». На ній можна буде оглянути стенди та поспілкуватися з представниками вишів Чехії, Канади, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Латвії, Молдови, Естонії, Словаччини. Найбільше навчальних закладів представить Польща.

Освітяни з-за кордону зорієнтують в умовах навчання, проживання, вступу до їхніх закладів. Розкажуть про мовну підготовку перед навчанням за кордоном, перелік спеціальностей, умови ознайомчої поїздки до вишу.

До навчальних закладів приєднаються видавництва, наукові редакції, освітні портали. Участь у конференції візьмуть близько 200 вишів з усього світу й загалом 765 учасників.

«Сучасні заклади освіти» і «World Edu» відбудуться в Києві за адресою вул. Мазепи, 13, протягом трьох днів: 17 березня (10.00-18.00), 18 березня (10.00-18.00) і 19 березня (10.00-16.00).