Đăng Ký Đăng Nhập

25 Sajtiv Z Internet Marketingu 1467

25 сайтів з інтернет-маркетингу


ЛайфхакиУспішний маркетолог володіє англійською мовою й починає свій ранок з перегляду свіжих новин з інтернет-маркетингу. Інструменти просування контенту, залучення й утримання користувача постійно змінюються, тож треба весь час тримати руку на пульсі. 

Пропонуємо 25 новинних сайтів за основними напрямками інтернет-маркетингу, які стануть у нагоді перш за все тим, хто працює в англомовному сегменті. З особливостями вітчизняного інтернет-маркетингу можна ознайомитися на курсах “Маркетинг у мурашнику” на платформі EDUGET. 

Робота з пошуковими системами та загальні новини digital-маркетингу


1) Inside AdWords Blog

Офіційний блог потужного Google AdWords –? Inside AdWords Blog – ділиться новинами з використання контекстної реклами і ключових слів – усім, окрім непідтверджених чуток. 


2) Search Engine Land

Організатори відомої конференції Search Marketing Expo (SMX) публікують цікаві новини з оперування пошуковими системами, а також аналітичні статті на сайті Search Engine Land


3) Search Engine Watch

Для маркетологів, які починають працювати з пошуковими системами, стануть у нагоді матеріали на Search Engine Watch: аналіз нових трендів, різноманітні how-to статті, новини digital-сектора.


4) Moz

Аналіз наймістичніших загадок пошукових систем, контент високого класу про… створення контенту, найповніший огляд маркетингових трендів, все про SEO – інформація на Moz є корисною та приємною як для прочитання, так і для перегляду.


5) Search Engine Journal

З роками Search Engine Journal виріс з невеличкого блогу в надійний ресурс новин з інтернет-маркетингу, від пошукових систем до соцмереж, SEO і контенту. Також на SEJ можна знайти новини про бізнес-івенти, масштабний SEJ-саміт й підкаст Marketing Nerds. 


6) SEM Post

Сайт The SEM Post, який веде Дженіфер Слеґґ (Jennifer Slegg), завжди одним із перших дізнається про всі найвизначніші новини інтернет-маркетингу, при цьому оновлює стрічку новин (у тому числі й Twitter) декілька разів на день. Жодна подія не залишається непоміченою в SEM Post – і для маркетолога підписка на його новини є найкращим способом залишатися в курсі.


7) Distilled

Маркетологу, який шукає актуальний контент з контекстної реклами, SEO, digital-стратегії, варто звернути увагу на блог Distilled. Офіс у Нью-Йорку допомагає авторам блогу здобувати цінні інсайти, завдяки яким і вони, і їхні читачі можуть бути завжди на крок попереду.


8) Search Engine Roundtable

Круглий стіл провідних маркетологів онлайн – це блог Баррі Шварца (Barry Schwartz) Search Engine Roundtable. Рівне право голосу отримують як незалежні ресурси, так і офіційні джерела новин, аналітика з трендів і актуальний контекст, активний форум і відео-контент, який регулярно оновлюється, – інформація на будь-який смак.


9) Media Post
Media Post – один із найавторитетніших гідів у світі інтернет-реклами, digital-маркетингу, популярних медіа-ресурсів. До об’єктиву потрапляють як телеаудиторія та друковані видання, так і соцмережі, маркетинг у пошукових системах і багато іншого. Якщо потрібний швидкий зріз усього спектру онлайн-новин – Media Post стане найкращим рішенням. 


10) Small Business Trends

Дбайливе ставлення до малого бізнесу – показник поваги до здорової конкуренції в суспільстві. У будь-якому разі блог Small Business Trends націлений саме на інформаційну підтримку підприємців-початківців, у тому числі й у питаннях оптимального використання онлайн-маркетингу та digital-медіа.

Новини SMM


11) SocialTimes

Попри те, що SocialTimes не є незалежним блогом, а скоріше сайтом, власником і керівником якого виступає AdWeek, якість подання галузевих новин від цього не втрачає. Маркетологам і SMM-никам зручно отримувати на одному ресурсі всі «соціальні» новини з орієнтацією на рекламу в соцмережах – тренд, який часто чомусь ігнорують, хоча частка реклами в даному сегменті постійно зростає.


12) Social Media Today

Коли щось значне відбувається у світі соціальних медіа, то одними з перших про це напишуть, звичайно, Social Media Today. Від різних інтерпретацій емодзі до серйозних аналізів знакових подій і трендів у світі маркетингу – досвідченому спеціалістові в галузі digital тут є чим поживитися.


13) Social Media Examiner

Швидкий замір середньої температури по соцмережах і такі ж швидкого застосування лайфхаки пропонує на своїх сторінках Social Media Examiner. Поради з написання текстів для продажів, економія часу на постингу в соцмережах завдяки використанню вбудованих інструментів, залучення покупців з допомогою соцмереж, робота з аудиторією у Фейсбуку – це лише декілька свіжих заголовків.


14) Buffer

Бунтар у світі соцмедіа, Buffer був першим, хто поставив питання про корпоративну прозорість, і продовжує дивувати читацьку аудиторію якісним, своєчасним і нестандартним контентом з SMM. 


15) Mashable

За 10 років, що минули від запуску проекту Mashable в Абердині (Шотландія), ресурс перетворився на один зі стовпів інтернет-маркетингу, чия кількість підписників іде на десятки мільйонів і чий авторитет у галузі новин про SMM майже незаперечний. 

Новини контент-маркетингу


16) Copyblogger

Коли йдеться про контент, ніхто не зрівняється з Copyblogger. При тому, що у світі письмового контенту відбувається не так багато змін, автори блогу знаходять цінні поради як для тих, хто хоче вигострювати свою майстерність копірайтера, так і для тих, хто мріє стати справжнім письменником. 


17) Contently

Контент, який працює, – під таким девізом платформа Contently зібрала не лише найкращі поради для маркетологів, але й власне творців контенту.


18) Content Marketing Institute

Якщо контент-маркетинг і став індустрією, то винятково завдяки таким організаціям, як Інститут контент-маркетингу (Content Marketing Institute).


19) CoSchedule

Найвідоміший інструмент платформи CoSchedule – безкоштовний аналізатор заголовків Headline Analyzer. Щоденно сайт пропонує безліч корисних порад – від «як написати найкращий пост/ call to action» до «коли найефективніше відправляти email».

Новини оптимізації показника конверсії (CRO)


20) Unbounce

Для всіх маркетологів ресурс Unbounce – це перш за все домівка Олі Ґарднера (Oli Gardner), його співзасновника, автора дотепних відео, які розважають і навчають вже не першу генерацію фахівців. Крім того, саме на Unbounce можна знайти найкращий контент з такого важливого питання, як оптимізація показника конверсії (CRO). 

21) Optimizely

Якщо потрібне масштабне бачення головних трендів оптимізації показника конверсії, то за ними варто вирушати на Optimizely. Як зробити, щоб контент краще продавав, як грамотно провести A/B тестування, як збільшити кількість фоловерів, оптимізація для B2B, персоналізація сайту – відповіді на ці й багато інших запитань можна знайти у статтях на Optimizely.

22) The Daily Egg

Допомогти інтернет-маркетологам заробити грошей щосили намагається блог The Daily Egg, у якого в топі тем саме конверсія. Решту питань також розглядають саме під кутом отримання великого прибутку від сайту та інструментів просування – Google-аналітики, SMM, контент-маркетингу, email-розсилок, копірайтингу, інтернет-маркетингу, дизайну, юзабіліті.  

23) KISSmetrics

Блог KISSmetrics публікує ефектний і динамічний маркетинговий контент. Автори блогу знають, як викликати в читача емоції, збільшити кількість підписників, оптимізувати лендінги, створити пропозиції, від яких неможливо відмовитися, – від клікабельних кнопок до call-to-action.

Тех- і digital-сайти


24) The Verge

Зміст сайту The Verge не такий вузькоспеціалізований, як в усіх попередніх, – тут можна знайти описи роботів-технологій і віртуальної реальності, а також останні новини про пошукові системи й SMM. Власне стиль статей на The Verge – легкий, дотепний – надає додаткову цінність інформації. Якщо ви шукаєте зразок для наслідування, то він перед вами.

25) Ars Technica

За різноманітністю тем сайт Ars Technica подібний до The Verge, його новинні добірки вважають одними з найкращих на всьому інтернет-просторі. Крім огляду найгарячіших трендів, сайт публікує новини пошукових систем, SMM, а головне – задає стандарти інтернет-журналістики.


via WordStream