Đăng Ký Đăng Nhập

4 Najdorozhchi Pomilki V Smm 2311

4 найдорожчі помилки в SMM


Лайфхаки

Соцмережі можуть бути трампліном для бізнесу, а можуть стати непрохідними джунглями на шляху потенційних покупців. Які помилки у просуванні є критичними?Соціальних мереж стає все більше, проте в будь-якій з них саме аудиторія кінець кінцем вирішує, що їй подобається, а що – ні. І решта чинників лише побіжно впливають на її відгуки. Помилки, які може зробити бізнес у просуванні, часто не лише зводять нанівець бюджет, інвестований у цю мережу, але й створюють негативний шлейф вражень про продукт чи бренд, тож потім його дуже важко позиціонувати на ринку.

1. Неадекватні пости

Нетактовність, якої припустився бренд, у соцмережах помітна, мов під збільшувальним склом. Вірусний контент, що мав би стати в пригоді, в таких випадках працює у зворотній бік. Жарт компанії-продавця матраців з приводу річниці падіння башт-близнюків мав тривалі наслідки – навіть після публічних вибачень, навіть після дати 9/11 люди продовжують заходити на сторінку бренду в Facebook і писати про своє ставлення до цього ролику, а Google за запитом Miracle Mattress разом з офісом і мапою компанії демонструє принтскрін сумнозвісного ролика.

2. Агресія

Тролів особливо тішить безсила злоба власника атакованого акаунту чи бізнес-сторінки. Найкращий спосіб боротьби з ними – ігнорування. Будь-який прояв агресії буде сприйнятий як сигнал до подальших дій, створюватиме поживне середовище для глузування та приваблюватиме ще більше тролів.

3. Промах у визначенні цільової аудиторії

Вік, стать, професія – цього замало для успіху в соцмережах. Створіть деталізований портрет свого потенційного клієнта, подумайте, в яких магазинах він робить закупи, як і з ким відпочиває, які його головні життєві цінності.

4. Оплата підписників і лайків

Велика спокуса – швидко розкрутити бізнес-сторінку за допомогою численних сервісів, які пропонують платні лайки й набір підписників. Проте слід розуміти, що все це переважно навіть не люди, а боти – маса запрограмованих роботів, що лайкають сторінки інших брендів так само, як і ваші. Ви не отримаєте від цієї фейкової аудиторії ані реальних клієнтів, ані продажів, ані лідів на сайт. Знецінюється увесь сенс соцмережі як способу донести інформацію до конкретної аудиторії.