Створення вдома і в офісі робочої атмосфери залежить також і від звукового фону. Але перед тим як обирати музику, варто врахувати науково доведений факт (
А ось рутинні заняття – знайомі, повторювані дії, механічну роботу – цілком можна виконувати і під музику.
1. Ефект Моцарта – це не лише музика великого композитора, але й поширене переконання, що класика допомагає у вирішенні задач, які вимагають абстрактного мислення. Річ у тому, що Моцарт і його сучасники працювали над великими витворами мистецтва з математичною точністю.
2. Ваша «правильна музика» – те, що підходить до вашого настрою, характеру, роду діяльності, до конкретних обставин.
3. Інструментальна музика допомагає в підготовці до іспитів, що довів науковий
4. Звуки природи – чудове рішення для офісів, у яких рівний гул апаратури і ламп заколисує й аж ніяк не сприяє креативному мисленню. Фонові природні звуки допомагають зосередитися на роботі без такого активного втручання у процес, як у випадку з піснями.
5. Пісні для настрою – те, що дає відчуття щастя, викликає бажання жити й досягати більшого. Вчені
6. Музика для відеоігор – ще один варіант фонової акустики. Більшість відеоігор створювали так, щоб людина хотіла грати безперервно, відповідно і звукову доріжку прописували для максимального залучення впродовж тривалого часу. Тож чому б не використати цей матеріал для роботи? Якщо на вас чекають творчі завдання, то драматичні інструментальні пасажі музики для відеоігор будуть дуже доречними.
Більше порад, як змінити своє життя на краще, можна дізнатися на однойменному безкоштовному курсі Олени Бурдейної на платформі EDUGET.
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!