Đăng Ký Đăng Nhập

7 Instrumentiv Dlya Startapu 2427

7 інструментів для стартапу


Лайфхаки

Корисні сервіси допоможуть зекономити час і бюджет на виконанні рутинних завданьСтворення власної компанії вимагає терпіння і наполегливості. Стартапи – це, перш за все, обмежений бюджет і невелика команда, тому добірка вдалих програм і додатків для бізнесу може згладити багато гострих кутів в організації різних процесів. Наведені тут інструменти допоможуть у становленні попервах, коли завдань багато, а кваліфікованих виконавців мало.

Kissmetrics

Kissmetrics – це система аналітики, що моніторить активність відвідувачів вашого сайту з першого заходу до конверсії і далі. Постійні покупці складають основу продажів у будь-якому бізнесі, ось чому відслідковування взаємодій має таке значення. Ви зможете оцінити ефективність вашого стартапу, розрахувати воронку продажів, завантажити звіти з утримання клієнтів, отримати детальний аналіз руху відвідувачів на вашому сайті. Завдяки Kissmetrics зручно відслідковувати спліт-тести лендінгів і email-розсилок, обирати налаштування, що підвищують конверсію сайту.

Hotjar

Hotjar – це технологія, що візуалізує поведінку користувача на сайті і таким чином дозволяє підприємцям побачити найвідвідуваніші сегменти і підвищити продажі. Завдяки картам сайту від Hotjar ви побачите, куди клікають ваші клієнти, на якому етапі вони втрачають цікавість до вашої сторінки. Сервіс є неоціненним помічником швидко зростаючих стартапів, для яких важливо перевести вдале перше враження у конверсію.

BotKeeper

В допомогу керівнику і бухгалтеру створено сервіс, що генерує фінансові звіти за ключовими позиціями і відслідковує виплати і рух коштів. Завдяки BotKeeper стартап може вирости від 1 до 100 працівників без вражаючого штату бухгалтерів чи звернення до аутсорсу.

Canva

Можливо, ви вже знайомі з цим ресурсом. Якщо ні – обов’язково спробуйте: інфографіка, дизайн лендінгів, презентацій, розсилок, запрошень, постів у соцмережах створюється буквально в два кліки. Вражаюча бібліотека стилів, шрифтів, форм та ілюстрацій допомагає створювати на цілком професійному рівні графічні об’єкти для вебу та друку. Також реалізовано можливість командної роботи і обміну зображеннями. Треба виготовити банери, що змінюються? І це передбачили автори Canva.

Buffer

Соцмережі важливі для бізнесу – з цим ніхто не сперечається. Проте підтримка сторінок забирає багато часу, що для стартапу може бути критично в період зростання. Сервіс Buffer може ставити пости від вашого імені на різних платформах у прайм-тайм – коли ви зайняті, а потенційні клієнти саме переглядають стрічку у соцмережі. Сервіс обладнано власною аналітикою, яка забезпечить вам звіти з активності у соцмережах і допоможе коригувати стратегію просування.

PowToon

Створення анімованих відео і презентацій без власного штатного дизайнера? Це просто! Тепер будь-яку інструкцію можна перетворити у захопливий відеоролик – завдяки сервісу PowToon. Його інструментами вже користуються такі компанії, як Coca-Cola, Starbucks і Google для створення власних відео. Користувачі без навичок дизайну та програмування також можуть створювати власні презентації і ролики на основі готових шаблонів і графіки сервісу.

ClickUp

Менеджмент проектів стане набагато простішим та прозорішим з сервісом ClickUp, який, у свою чергу, інтегрується з популярними майданчиками спільної праці Slack, GitHub, JIRA и Todoist. Інструменти ClickUp дозволяють тримати під контролем всі аспекти, починаючи з планування завдань і закінчуючи контентом, дизайном, активністю у соцмережах.

via

Більше можливостей для просування стартапу надає поглиблене знання інтернет-маркетингу. Обрати інструменти підвищення онлайн-продажів для свого бізнесу можна на сторінці Інтернет-маркетингу на платформі EDUGET.