Đăng Ký Đăng Nhập

7 Textrendiv 2016 Roku 821

7 техтрендів 2016 року


ТрендиДен Тайнен, головний редактор Yahoo! Tech, намагається зазирнути в 2016-й і називає головні технічні тренди року. Випустивши незначні для наших реалій, пропонуємо 7 з них, які визначатимуть магістральний розвиток індустрії освіти й розваг.

1. Apple

На першому місці, звичайно, Apple, яка представить у прийдешньому році нові смарт-годинник (Apple Watch 2.0) і iPhone 7. При цьому очікується, що вплив бренду на розвиток технологій і світ у цілому вже не буде таким революційним, як за Стіва Джобса – доки не з’явиться Apple Car або повністю інтегрований у технології Apple цифровий будинок.

2. VR проти AR

Віртуальна реальність (VR) стане досконалою як ніколи раніше, але не вийде за межі нішевого споживача (відеоігри й порно), все більше поступаючись розширеній реальності (AR – Augmented Reality). Люди хочуть бачити світ навколо на додаток до тих образів, які вони отримують із цифрових медіа, тому в Google Glass і HoloLens велике майбутнє.

3. Антидрони

Потреба в безпеці – одна з базових, тому збільшуватиметься попит на технології, здатні без застосування стрілецької зброї боротися з дронами.

4. Кібератаки

Масовані хакерські атаки триватимуть, а разом з ними – шпигунство за особистими даними, що спонсоруватиметься владою. Створення бекапів і криптографія особистих даних невдовзі стануть нагальною потребою звичайних людей.

5. Facebook продовжить завойовувати світ

Зростання найпопулярнішої соцмережі продовжиться за рахунок збільшення числа користувачів в усьому світі. Проте такі функції, як автозапуск відео в стрічці, генерація показів новин за популярністю, можливо, розчарують давніх прихильників Facebook – буде забагато повторів того самого контенту.

6. Сервіс для друзів

Успіх Uber нікого не залишив байдужим, і цей тренд розвиватиметься. Frog пророкує велике майбутнє «сервісу для друзів».

7. Боти знайдуть вам роботу

Штучний інтелект підбиратиме персонал для офісів. Уже сьогодні на платформі Ethereum Frontier частина роботодавців – насправді комп’ютерні боти. 2016 року очікується 10-відсоткове зростання використання персонажа-алгоритму як мінімум у секторі HR.