Đăng Ký Đăng Nhập

8 Vidminnostej Uspishnix Lyudej Vid Nevdax 1669

8 відмінностей успішних людей від невдах


ЛайфхакиУспішний бізнес будується командою однодумців, кожен член якої працює над особистою успішністю в тому числі. Головне в бізнесі – Команда, з цим згодні всі керівники (детально про створення успішної команди в авторському онлайн-курсі Антона Волнянського на платформі EDUGET).  Потрапити до злагодженого й ефективного колективу складно, але можливо: треба бути не лише хорошим фахівцем, але й налаштованою на успіх, позитивною людиною.

Впоратися зі своїм негативним ставленням до життя допоможуть 8 відмінностей успішної людини і невдахи, відібрані головою компанії Likeable Local Дейвом Керпеном (Dave Kerpen). Першим у парі названо, звичайно, вибір успішної людини.

1. Готовність прийняти зміни vs страх змін. У сучасному світі зміни відбуваються постійно, і це норма. Вміння приймати зміни, а не заперечувати їх чи ховатися від них – перша запорука успішності.  

2. Бажати іншим щастя vs потай сподіватися на неуспіх.  Якщо ви працюєте з людьми, не варто сприймати їх як конкурентів.  І навіть у змаганні з конкурентами вміння побажати успіху дасть більше плюсів, ніж негативних моментів. Ефект синергії не очевидний, але він є і працює.

3. Вміння брати на себе відповідальність vs звинувачення інших і перекладання відповідальності. Звинувачення оточення у власних похибках не дасть нічого, крім погіршення стосунків. І вже точно не допоможе усвідомити власні помилки й уникнути їх у майбутньому.

4. Говорити про ідеї vs обговорювати інших. Плітки не приведуть ні до чого позитивного. Замість того щоб перемивати кістки, успішні люди обмінюються новими ідеями.

5. Ділитися інформацією vs приховувати інформацію. Приховувати важливі дані й нову інформацію не лише егоїстично, але й недалекоглядно.

6. Захоплення успіхами працівників vs привласнювання досягнень інших. Дейв Керпен нагадує жадібним до слави босам, що вміння визнати вклад членів команди в загальний результат, відзначити особисту перемогу кожного в довгостроковій перспективі працює на успіх компанії. Можливість пережити хвилину купання в сяйві слави – найкраща мотивація для працівників.

7.  Трансформації vs транзакції. Лідер, орієнтований на трансформацію, постійно рухається вперед і розширює поле діяльності, щоб досягти успіху на новому рівні. Він завжди намагається змінити себе та інших, замість того щоб зациклитися на підвищенні продажів і отриманні прибутку будь-яким шляхом.

8. Вдячність до оточення vs відсутність вдячності. Керпен нагадує, що варто не забувати висловлювати подяку всім, хто трапляється на шляху, і навіть абстрактно відчувати вдячність до світу навколо. Відчуття подяки – основа успіху в бізнесі й у повсякденному житті.

via