Đăng Ký Đăng Nhập

Aktsii

«Щотижнева знижка від EDUGET»

– це щотижнева акція, в рамках якої команда EDUGET пропонує купити окремі онлайн-курси з різних сфер за зниженими цінами (далі – Акція).

Основні правила Акції

 1. Для придбання курсу за акційною ціною слід зареєструватися на платформі EDUGET, вибрати акційний курс, згенерувати й оплатити рахунок у зазначені нижче терміни.
 2. Знижка поширюється на кожен із запропонованих курсів (https://www.eduget.com/uk/course/aktsii/) протягом одного тижня. Тематику курсів і відсоток знижки щотижня визначає Організатор Акції.
 3. Щотижнева знижка починається в понеділок о 00:00 і закінчується в неділю о 23:59.
 4. В Акції беруть участь курси платформи EDUGET.
 5. Акційна пропозиція дійсна з понеділка 00:00 і закінчується в неділю 23:59. Купити курс за акційною пропозицією можна лише під час дії Акції. Після закінчення акції знижки на запропоновані курси припиняють діяти. Оплатити згенерований рахунок можна протягом двох тижнів після закінчення Акції.
 6. Акційна щотижнева знижка на курс підсумовується з будь-якою іншою знижкою.
 7. Організатор Акції – ТОВ «ЕД’ЮГЕТ» (Код ЄДРПОУ 39765361, 03150, м. Київ, вул. Ділова, буд.5, корпус 10-А), далі – Організатор.
 8. Мета проведення Акції: Акція проводиться з метою популяризації товарів/послуг Організатора, для збільшення кількості нових клієнтів та утримання наявних.
 9. Терміни, територія й місце проведення Акції:

  3.1. терміни: з 14.11.2016 та на постійній основі (тобто до того часу, поки Організатор не прийме рішення про припинення проведення Акції);

  3.2. територія: на всій території України (крім АРК і зони АТО);

  3.3. місце: в мережі Інтернет, https://www.eduget.com/uk/course/aktsii/.

Окрім того, ви можете отримати знижку на платформі, зробивши Знижку другу.

Ви генеруєте промокод для свого друга зі знижкою 10 % на будь-який курс на платформі EDUGET і, після того як ваш друг реалізує промокод, купивши курс, ви також отримуєте листа з вашим промокодом на 15% знижку.

Щоб надіслати знижку другу, вкажіть його email – і він отримає листа з промокодом на знижку. Ваш друг приходить на платформу, реєструється і купляє будь-який курс, застосовуючи разовий промокод. Декілька промокодів від різних інвайтерів можуть застосовуватися при купівлі різних курсів.

Ви можете згенерувати до 10 промокодів на день. Термін дії промокоду – 1 місяць.