Đăng Ký Đăng Nhập

Anton Volnyanskij Lifelong Learning Vzhe Prijshlo U Nashe Zhittya 1855

Антон Волнянський: «Lifelong Learning вже прийшло у наше життя»


ЕкспертиАнтон Волнянський – експерт з бізнес-стратегії і маркетингу, керівник підрозділів і десятків проектних груп з 15-річним досвідом роботи в українських і міжнародних компаніях:

? консалтинг з маркетингу і розвитку бізнеса «Розумний Маркетинг»;

? FMCG (4 роки): «Лідер Снек», снеки; «Біола», напої; «Олімп», лікеро-горілчані вироби;

? IT, Телекомунікації, мобільний зв’язок (9 років): «Астеліт», ТМ life:); «Київстар»; «АМІ», IT-інтегратор;

? рітейл (3 роки): «Мобітел» і власний бізнес, мобільний роздріб.
EDUGET пропонує бліц-інтерв’ю з Антоном Волнянським.

Які кумедні чи серйозні випадки привели вас до вашої професії?

Як у 1995 році в невеличкому містечку Сєвєродонецьку Луганської області я зустрів справжнього маркетолога – я досі гадки не маю. 🙂 І мені пощастило, що я його зустрів – на курсах з бізнесу. Вже тоді він знав, що таке маркетинг, цитував Котлера і впроваджував інструментарій у себе в невеликій фірмі. До того ж захопливо розповідав, що й надихнуло мене на професію. Після знайомства з ним моє майбутнє стало мені зрозумілим. Більше з маркетингового шляху я вже не звертав ані у вищій освіті, ані в роботі.

Ви працювали у таких різних сферах – FMCG, IT, рітейл. Які риси характеру, які вміння вам вдалося розвинути? Як цей досвід сприяв вашої реалізації?

Вміння, які допомагають у будь-якій роботі, відносяться до soft skills, доступних кожній людині. Для мене найважливішими стали проактивність (коли робиш більше, ніж вимагає посада), системність, послідовність, самостійність, готовність брати відповідальність за результат і вміння+бажання працювати з людьми. І звичайно, багаторічна практика hard skills у міжнародних і українських компаніях. У результаті у корпоративному бізнесі я досяг вершини кар’єрної піраміди маркетолога – двічі став директором з маркетингу перед тим, як зайнятися консалтингом. 

Як виглядає ваш звичайний день? Яке з ваших занять вас надихає більш за все?

Встаю о 9 ранку, до 11-12 сідаю за роботу. Завжди маю план на день – що треба зробити. Веду його у Google Keep, інакше запам’ятати все неможливо. Починаю з простіших справ, «розігріваюсь» для однієї-двох більших задач. Потім роблю їх. Можу спокійно працювати до півночі, якщо завдання захоплюють. Наприкінці дня обов’язково підсумовую результат і формую план на завтра. Більше за все мені подобається видаляти виконані пункти з переліку. 🙂

Який свій досвід ви взяли б у майбутнє?

Мій досвід завжди зі мною. Весь. 🙂 Непотрібного досвіду не буває. Іноді ми навчаємося, як треба робити, іноді – як не треба. Всі знання важливі рівноцінно, ми ніколи не знаємо, де яке стане у нагоді. 

В чому актуальність вашого курсу?

Будь-який мій курс – перш за все практика. Можна було б складати його з книжок, але мій твердий підхід – знання повинні бути готовими до застосування на практиці відразу після закінчення навчання. І друге – знання, які я даю, – концентровані. Можна самому здійснювати багато помилок чи шукати інструменти, що працюють, а можна скористатися інформацією, якою ділюся, і «стрибнути» ще далі і ще швидше.

На що надихає ваш курс?

На повноцінний розвиток, на реалізацію і отримання задоволення від усього, що робиш. 🙂

Як часто треба оновлювати знання за темою курсу?

Постійно, з дня у день, зернятко до зернятка, на власних і чужих прикладах. Lifelong learning вже прийшло до нашого життя. Настав час це свідомо признавати і користатися його дарами!

Курс Антона Волнянського на платформі EDUGET присвячено менеджменту – як сформувати успішну команду, як її згуртувати і як керувати людьми. Маркетинг для клієнтів тісно пов’язаний з внутрішньою комунікацією в компанії, виростає з стратегії компанії, з сучасного стилю керівництва – про що й розповідає онлайн-курс «Успішна Команда. Бізнес починається з людей!»