Đăng Ký Đăng Nhập

Be Profi Ekskursiya Dlya Pidlitkiv Na Uapryamij 2617

Be Profi: екскурсія для підлітків на UA:Прямий

Професійна орієнтація для підлітківБезкоштовна онлайн-платформа з підготовки до ЗНО  besmart.study запускає проєкт Be Profi, в рамках якого учні старшої школи зможуть зсередини зазирнути у роботу топових компаній. Починаємо з телеканалу  UA:Прямий. 

В Україні лише половина випускників вишів працює за спеціальністю. Це говорить про те, що випускники шкіл не знають, ким хочуть стати, коли обирають місце подальшого навчання.
Часто батьки вирішують це за дітей: наприклад, хочуть, щоб вони були юристами, економістами, тощо. Але діти, на жаль, не знають тонкощів цих професій, а отже не розуміють, куди йдуть.

Проект Be Profi покликаний вирішити цю проблему. Першими пропонуємо ознайомитись із роботою працівників телеканалу.
Обрати професію, зазирнути в студію та побачити, як працюють журналісти, ми зможемо вже 25 грудня на безкоштовній екскурсії до телеканалу Ua:Прямий

Спільно з Фондом Максима Степанова ми запрошуємо всіх старшокласників 10-11 класів торкнутися крутої професії – підглянути, як працюють телеведучі, зазирнути до відділу новин та побачити, як знімають прямий ефір.Аби не на словах, а в польових умовах відчути цю роботу буквально на дотик.


Кількість місць обмежена – лише 15 учасників.

  Хто перший, той і встигне! Вам лише необхідно:


 Перевірити, щоб ваша дитина була зареєстрована на платформі https://besmart.study/
– Поставити лайк сторінці Be Smart / Будь розумним
– Зареєструватися на екскурсію :http://bit.do/fkwLJ