Đăng Ký Đăng Nhập

Be Profi Ekskursiya Dlya Starshoklasnikiv Na Telekanal 11 2623

Be Profi: екскурсія для старшокласників на телеканал 1+1


Викладання

Унікальна можливість зазирнути за лаштунки одного з найбільших телеканалів України і поспостерігати за роботою журналістів від проекту Be Smart/Будь РозумнимА ваша дитина вже вирішила, ким хоче стати?


Пропонуємо старшокласникам познайомитися з креативними професіями. Можливо, саме ваша дитина стане крутим журналістом або ж редактором!


Запрошуємо на нову екскурсію з профорієнтації від проєкту Be Smart / Будь розумним. Підлітки побувають в студії 1+1 та на власні очі побачать, як проходять робочі дні у телевізійників!


Спільно з Фонд Максима Степанова ми підготували експедицію для учнів 10-11 класів київських шкіл — у саме серце журналістики:

  • щоб підглянути, як працюють телеведучі
  • зазирнути до відділу новин
  • дізнатися, як знімають прямий ефір


Важливо: аби екскурсія принесла всім задоволення та інсайти, батькам варто підписати договір із короткими і простими правилами поведінки на телеканалі. І заради класних фото — дати згоду на обробку персональних данних та фото/відеозйомку.


Кількість місць обмежена. Хто перший, той і встигне! Вам лише необхідно:

▪ Перевірити, щоб ви ваша дитина мала реєстрацію на платформі https://besmart.study/

▪ Поставити лайк сторінці Be Smart / Будь розумним

▪ Зареєструватися на екскурсію  http://bit.ly/2QRxxhH


Проєкт в рамках Be Smart / Будь розумним — безкоштовної онлайн підготовки до ЗНО. Час обрати собі майбутнє і професію, яка буде запалювати.