Đăng Ký Đăng Nhập

Bilshe Nizh Bukvi 227

Більше, ніж букви


Лайфхаки9 жовтня – Всесвітній день Пошти, який святкують під патронатом ООН під час Всесвітнього тижня Письма. З появою електронної пошти її «паперовий» аналог втратив колишню популярність, але це не означає, що люди припинили писати один одному. Відстань і потреба в спілкуванні з близькими за духом людьми залишають шанс епістолярному жанру.

Щоправда, останнім часом все частіше в спілкуванні користуються смайликами, без яких лист видається нудним, надто суворим і канцелярським. Чи не так? ; – )

Ще одна тенденція – малювання смайликами. Так творчі натури намагалися передати свої емоції й почуття ще до того, як з’явилася можливість додавати до листа файл із зображенням. Тепер і це вже в минулому, мистецтво малювання смайлами ASCII art популярне в рідкісних поціновувачів комп’ютерного ретро. Навіть існують генератори малюнків смайлами – от наскільки все автоматизовано!

Пропонуємо вам підбірку іміджів у стилі ASCII art, знайдену в колекції німецького художника Андреаса Фрайзе (Andreas Freise ascii-art.de).