Đăng Ký Đăng Nhập

Blippar Vizualnij Poshukovik I Novij Kontent Dlya Socmerezh 1737

Blippar: візуальний пошуковик і новий контент для соцмереж


ТрендиЛондонський стартап Blippar планує захопити весь світ своїм відеоконтентом – як стверджує його CEO, Амбаріш Мітра (Ambarish Mitra), «це буде більше, ніж сам Інтернет, тому я ніколи не продам Blippar ані Google, ані Microsoft».

Нарешті 9 червня компанія представила результати своєї праці: «бліпасфера» (blipparsphere) чи візуальний браузер, який здатний розпізнавати об’єкти реального світу і знаходити про них інформацію в мережі. При цьому програма розпізнавання є самонавчаємою, і чим частіше користувачі звертатимуться до візуального пошуковика, тим більше даних завантажуватиметься до системи і тим краще Blippar вирішуватиме завдання.

Використання пошукової системи дуже просте: достатньо завантажити додаток Blippar для iOS чи Android і потім вказувати веб-камерою на предмети, щоб на екрані з’являлося відео й автоматично завантажувалась інформація про обраний об’єкт.

Звичайно, поки що під час розпізнавання трапляються похибки – додаток може переплутати стіл і стілець подібного дизайну, кухонні рушники в рулоні й туалетний папір. Команда працює далі над вирішенням технічних проблем з масштабуванням і розпізнаванням, з поповненням бази даних. Як би там не було, перші польові випробування на ринку в Пекіні показали, що Blippar розпізнав усі спеції й навіть видав рецепт качки по-пекінські. Попереду – великий обсяг роботи з локалізації додатку.

Комерційна складова також передбачена авторами проекту: в перспективі у Blippar планують заробляти від великих брендів на правильному позиціонуванні їхніх продуктів при розпізнаванні на відео. via 

Бліпасфера, можливо, в найближчому майбутньому стане не лише відеоенциклопедією, пошуковиком і посередником у комунікації в багатомовному середовищі, але й найпопулярнішим контентом у соцмережах (все про використання інструментів SMM у бізнесі в курсі на платформі EDUGET). Поки команда з 350 працівників працює над вдосконаленням продукту, вже зараз можна переглянути відео використання додатку.