Đăng Ký Đăng Nhập

Chogo Brakuie Smm Sogodni 1999

Чого бракує SMM сьогодні?


ЛайфхакиСпочатку Facebook сприймався як привід і засіб спілкування з друзями, особистий щоденник. Проте зі зростанням популярності соцмережі навіть звичайні користувачі почали захоплюватися самоцензурою: ніхто не виставить у стрічку свої невдалі фото, регулярно обурюються щодо тегів на фото з тих івентів, якими користувач не хотів би ділитися з усією стрічкою чи на яких він взагалі не мав би з’являтися.

У цьому інтереси бізнесу й окремої особистості збігаються: кожен бажає виглядати якнайкраще, як комерційний продукт, так і особистий бренд. Проте далі починаються розбіжності. Коли звичайний користувач розміщує фото свого сніданку чи прогулянки, він не замислюється, наскільки це цікаво його аудиторії, скільки людей побачать цей пост, чи потрібний він їм у стрічці. А от бізнес завжди прогнозує реакцію читачів на ті чи інші пости, обирає цільову аудиторію і вибудовує контент під неї.

Тож чого сьогодні бракує соцмережам? Що цінують найбільше, що привертає увагу? Відповідь проста: користь і правда. Точніше, значущий і корисний для даної аудиторії контент з перших рук. Аарон Веббер (Aaron Webber), колишній CEO компанії Unicity International Inc., а зараз CEO у Webber Investments, радить SMM-никам і користувачам соцмереж: «Будьте ближчі до реальності й публікуйте те, що дійсно потрібне читачам. Покажіть, які ви насправді, переконайте, що ви цінуєте спілкування в мережі, що ви враховуєте потреби тих, хто на вас підписаний, і тих, хто може випадково побачити ваш пост. Нехай ваші пости будуть автентичними, унікальними, з самого життя. Створюйте для читача додаткову цінність, а не відволікайте його по дрібницях».

via