Подготовка к ЗНО

Тест "Хімія" ЗНО-2016

0 грн
Тест "Хімія" ЗНО-2016
  • Вид: Тест
  • Компания: ПроЗНО
  • Язык курса: Украинский

ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕСТУ З ХІМІЇ 2016 року

Загальна кількість завдань тесту – 50.

На виконання тесту відведено 150 хвилин.

Тест із хімії складається із завдань чотирьох форм:

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 1–34). До кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний.

2. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) (№ 35–40). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації (утворити логічні пари).

3. Завдання на встановлення правильної послідовності (№ 41, 42). До кожного завдання подано перелік дій (понять, формул, характеристик тощо), які потрібно розташувати у правильній послідовності пересуванням вгору-вниз за допомогою мишки.

4. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (№ 43–50). Під час виконання цих завдань потрібно вписати отриманий числовий результат тієї розмірності, яка вказана в умові завдання.

Схеми оцінювання завдань тесту з хімії:

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 тестовий бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

2. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

3. Завдання на встановлення правильної послідовності оцінюється в 0, 1, 2 або 3 тестових бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповіді на завдання не надано.

4. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (43-50). Завдання 46, 47 є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється в 0 або 1 бал. Якщо — * зазначено обидві неправильні відповіді або завдання взагалі не виконано, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання - 2. Завдання 43-45, 48-50 оцінюються в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 80.


В данном курсе сертификат не предусмотрен.

Тест "Хімія" ЗНО-2016
  • Тест "Хімія" ЗНО-2016
    2 ч 30 мин
Тест "Хімія" ЗНО-2016

Оставить отзыв можно во время или после прохождения курса


Рекомендованные курсы: