Đăng Ký Đăng Nhập

De Navchayut Najkrashhix Finansistiv 425

Де навчають найкращих фінансистів


ТрендиГроші є в того, хто вміє їх рахувати, — цю істину добре знають усі, хто працює з фінансами. Найкращі університети світу, де готують таких фахівців, відзначені в рейтингу від QS World University Rankings, що враховує відгуки працедавців, академічну репутацію, авторитет у науковому світі.

 

На першому місці відомий американський університет Ліги Плюща – Гарвард (Harvard University), що отримав у рейтингу 5 зірок і 98,8 бала зі 100.

 

На другому місці “старожил” топа — Массачусетський університет технологій, США (Massachusetts Institute of Technology (MIT)), 93,3 бала.

 

Третє і четверте місця розділили два виші, що отримали 92,8 бала. Це Стенфордський університет, США (Stanford University), і Оксфорд, Великобританія (Oxford University).

 

На п’ятому місці Лондонська школа економіки (London School of Economics and Political Science (LSE)) — 92,5 бала за спеціальність “акаунтинг і фінанси”.

 

Університет Чикаго (University of Chicago) посів шосте місце, отримавши 90,8 бала.

 

Сьоме місце в університету Пенсильванії (University of Pennsylvania) — 89,8 бала.

 

Восьме місце посів ще один відомий британський університет — звичайно, Кембридж (University of Cambridge), що отримав 89,6 бала.

 

Дев’яте місце дісталося Лондонській бізнес-школі (London Business School) — 89,1 бал.

 

І наприкінці топ-10 лідерів освіти в області фінансів і акаунтинга Нью-йоркський університет (New York University (NYU)), у якого 88,6 бала.

 

Як бачимо, світова фінансова еліта говорить і думає англійською — хоча б тому, що найкраща бізнес-освіта зосереджена в університетах США і Великобританії.