Đăng Ký Đăng Nhập

De V Interneti Divitisya Filmi Anglijskoyu Movoyu 2357

Де в Інтернеті дивитися фільми англійською мовою


Лайфхаки

Легальні ресурси, платні й безкоштовні



Щоб з’їсти слона, слід розділити його на частини. Подібний алгоритм працює у вирішенні багатьох багатоетапних задач, в тому числі й у вивченні іноземної мови. Коли ви «з’їли» частину, що відповідає за накопичення лексичного запасу й розуміння логіки граматичних конструкцій, можна переходити до аудіювання – сприйняття на слух.

На цьому етапі вивчення мови ви вже можете розуміти її на слух, але здебільшого в інтерпретації співвітчизників або викладача, що старанно артикулює для вас кожен звук і говорить втричі повільніше, ніж властиво реальному мовленню. Час слухати англійську у виконанні носіїв мови. Хтось обирає для цього мовні клуби, спілкування в Scype, а комусь комфортніше для початку бути лише слухачем, а не учасником бесіди. Для останніх експерти громадської ініціативи Україна Speaking підготували перелік ресурсів, на яких можна легально дивитися фільми англійською мовою – і платно, і безкоштовно. 

Movies на YouTube

На YouTube зібрана величезна база фільмів англійською мовою. Їх можна придбати і зберегти на своєму диску, а можна оплатити сеанс перегляду, як у кінотеатрі. Ціни доступні, фільми зручно каталогізовані за жанром, можна дивитися з субтитрами.

Slavpeople.com

Ресурс пропонує ліцензійний контент – фільми, книжки, музику. Також на ньому можна відвідати онлайн-кінотеатр. Як і в звичайному, ви обираєте фільм і час перегляду. Розплачуватися за «квиток» треба балами, які можна заробити на самому ресурсі. Приміром, перегляд фільму коштує 40 балів, а за реєстрацію на сайті нараховують 500. Також є архів фільмів – їх перегляд не прив’язаний до певного часу. Щоправда, фільмів в оригіналі поки що не дуже багато, але ресурс наповнюється.

Netflix

Лідера світового онлайн-кінопрокату критикують в Україні якраз через те, що пропонує замало перекладеного контенту. Для вивчення англійської його можливості якраз підходять.  Користування ресурсом платне – є місячні пакети за 7,99 євро, 9,99 євро, 11,99 євро. Відмінність зазвичай полягає в якості відео й кількості доступних форматів. Можна підключати субтитри. Перший місяць безкоштовний – щоб випробувати можливості кінотеатру й порівняти з іншими ресурсами.

OLL.TV

Український провайдер онлайн-телебачення пропонує як передплату телеканалів, так і доступ до кіноархіву. Щоб скористатися пропозицією, слід заплатити 29 грн на місяць. Фільми здебільшого перекладені, але до багатьох є й аудіодоріжки англійською мовою.

Mubi

Всі фільми ресурсу – англійською, абонплата на місяць обійдеться у $6. На ресурсі можна знайти рідкісні стрічки – фестивальні фільми, артхаус, документалки й короткометражки. Сайт співпрацює з Берлінським кінофестивалем і підтримує молодих неформатних режисерів.

Megogo.net

Український онлайновий кінотеатр намагається вийти в лідери на вітчизняному ринку. Пропонує як підписку на телеканали, так і перегляд фільмів. Конкурентна перевага ресурсу в тому, що новинки на ньому з’являються дуже швидко. Умови перегляду різні: одне відео можна дивитися безкоштовно після рекламного ролику, інше – за абонплату. За перегляд новинки слід заплатити за принципом квитка в кінотеатрі або купити постійний доступ до цього відео. Фільми є перекладені, в оригіналі та з субтитрами. 

Vodafone TV

Пропозиція від мережі Vodafone обійдеться в 21 грн на місяць. За ці гроші абонент підключається до 3G-телебачення й отримує доступ до архіву з понад 5000 фільмів. Можна обирати різні звукові доріжки й субтитри.

Divan.TV

В українському онлайн-кінотеатрі діє спеціальна пропозиція: за 29 грн на місяць можна придбати пакет In English. До нього входить можливість дивитися англійською мовою 13 телеканалів, серед яких Euronews, Travel Channel, Filmbox.

iTunes Store

Ресурс компанії Apple може похвалитися найбагатшою відеоколекцією з понад 85000 фільмів. Ціна залежить від обраного фільму та бажаного формату доступу – купити і скачати чи оплатити разовий перегляд.

Google Play

Можна купувати фільми або брати напрокат. На сторінці кінострічки вказано, якою мовою в ній аудіодоріжка (зазвичай фільми в оригіналі) і якою мовою можна підключити субтитри (понад 20 мов).

Вивчити англійську за фільмами і серіалами допоможе курс поліглота, перекладача і викладача Івана Боброва.