Đăng Ký Đăng Nhập

De Vivchitisya Na Santa Klausa 2269

Де вивчитися на Санта-Клауса


Лайфхаки

2017-го школі, що готує Санта-Клаусів, виповнюється 80 років.Перша в світі школа з повним циклом підготовки Санта-Клаусів відкрилася 1937 року в містечку Альбіон. Заснував її Чарлз В. Ховард (Charles W. Howard). Його фраза розлетілася по світу і стала девізом школи: «Помиляються ті, хто думає, ніби Санта залазить через димохід. Він заходить через серце». 

Спочатку в школі навчали Санта-Клаусів лише раз на рік, перед різдвяними святами. Зазвичай весь курс тривав три дні. Зараз заняття починаються з жовтня. Приходять вчитися аніматори для підвищення кваліфікації, а великі торгові центри й розважальні комплекси присилають до школи своїх штатних Санта-Клаусів. Завку на навчання слід розмістити до середини вересня.

Після смерті засновника школою почали опікуватися Том і Холлі Валент (Tom and Holly Valent). Її перевели до Мідленда, штат Мічиган. Зараз Том є деканом школи, при цьому не полишає роботу в будівельному бізнесі – він виконавчий директор Gerace Construction Company. Саме Том спроектував дивовижний Дім Санта-Клауса, що слугує приміщенням школи й нагадує казкові пряничні будиночки. На подвір’ї живуть домашні тварини. Звичайно, це олені.

1995 року Том і Холлі провели першу інтернаціональну школу в Гренландії. У ній навчалися Санта-Клауси з таких країн: Німеччина, Ірландія, Англія, Норвегія, Швеція, Данія, Канада, Іспанія, Австралія, Гренландія, Південна Африка, Швейцарія, а також США.

Санта-школа має філіали в Австралії, Гренландії і Англії.

1995 року провели першу інтернаціональну школу  школу в Гренландії. Санта-школа має філіали в Австралії, Гренландії і Англії

Чого навчають у школі Санта-Клаусів

Чарлз В. Ховард був Сантою з 10 років і досконально знав тонкощі професії. Навіть зараз у школі викладають те, чого вчив ще її засновник.

У школі Санта-Клауси дізнаються, як правильно чіпляти бороду і ковпак, щоб було красиво і комфортно. Навчать вітатися з дітьми – щоб їм ставало весело, а не страшно.

Студентам викладають такі предмети:

  • історія Святого Миколая і Санта-Клауса;
  • правильний одяг і використання макіяжу;
  • виступи на радіо й ТБ;
  • мова жестів Санта-Клауса;
  • звички північних оленів;
  • сучасні іграшки й гаджети: новинки в листах-побажаннях.

Навчання одного Санти обійдеться в $500. При цьому Том і Холлі Валент наголошують, що організація некомерційна. Організаційний збір йде на підтримання існування школи, прожиття і харчування під час навчання, оплату роботи викладачів і утримання оленів.