Đăng Ký Đăng Nhập

Ekologiya Majbutnogo Startuie U Garvardi 689

Екологія майбутнього стартує у Гарварді


Викладання


Harvard University

Центр дослідження навколишнього середовища у Гарварді заснував стипендію для талановитих молодих вчених та спеціалістів із різних галузей. Це можуть бути природничі науки, економіка, право, громадський порядок, охорона здоров’я, медицина, дизайн, а також будь-які гуманітарні науки. Спектр тем може бути достатньо широким – метою програми є поєднання найкращих учених як із зарубіжних країн, так і з Гарварду для комплексного підходу до розв’язання екологічних проблем.

Ще одна ціль – екологія спілкування, встановлення товариських відносин між членами команди вчених, тож кожен учасник може обрати собі студента Гарварду, в якого він хотів би гостювати.

Головний принцип відбору – академічна успішність ученого та важливість його теми для розв’язання актуальних проблем навколишнього середовища.

Гарвард пропонує максимально комфортні умови для іноземних учасників цієї дворічної програми: зарплата $62 000 на рік, медична страховка, компенсація поїздки до дослідницького центру $2 500 та покриття інших транспортних та професійних витрат на $2 500. Загалом Дослідницький центр планує видати 6 таких стипендій у 2016 році.

Дедлайн подання документів – 13 січня 2016 р.

Докладніше про програму the Environmental Fellows за посиланням