Đăng Ký Đăng Nhập

Faq

Поширені запитання

Загальні запитання
Запитання про оплату й доступ
Знижки на EDUGET
Питання про процес навчання
Питання про викладання та LMS
Технічні запитання

Загальні запитання

Що таке EDUGET?
EDUGET – платформа онлайн-освіти. Ми надаємо можливість вчитися і навчати онлайн, у будь-який зручний час, у будь-якій точці планети. Наша мета – об’єднувати найкращих викладачів-практиків з тими, кому необхідні актуальні знання.

Що таке онлайн-навчання?
Онлайн-навчання – це можливість отримувати знання віддалено, через Інтернет.

Які курси є на EDUGET?
Курси на EDUGET на найрізноманітніші теми. Це іноземні мови, маркетинг, продажі, інформаційні технології, менеджмент і багато іншого – всі галузі знань, актуальні в сучасному світі. Наші курси бувають як платними, так і безкоштовними.
Курси можуть бути передзаписаними – це означає, що весь матеріал курсу доступний на платформі і його можна вивчати в зручному темпі. Деякі курси передбачають вебінари з викладачем – такі навчальні програми мають певний графік, якого слід дотримуватися, щоб пройти курс. На платформі EDUGET представлені курси російською, українською та англійською мовами. Рівень складності може бути різним – у нас є як програми для новачків, так і курси для професіоналів.

Хто викладає на EDUGET?
Автори курсів – партнери платформи. Це кваліфіковані фахівці, які використовують авторські методики, особисті знання та досвід при створенні своїх навчальних програм. Також курси на платформі можуть створювати компанії, для яких навчання – основний напрямок роботи.

Як зареєструватися на EDUGET?
 • 1. У верхньому правому кутку сторінки натисніть кнопку з піктограмою замка, на екрані з’явиться вікно для авторизації та реєстрації. Виберіть вкладку «Реєстрація» і далі керуйтеся підказками. Для реєстрації використовуйте актуальну електронну адресу або номер мобільного телефону. Після реєстрації на вказану вами електронну адресу ви отримаєте лист для підтвердження реєстрації. Якщо ви не отримали підтвердження реєстрації, будь-ласка, перевірте папку “Спам” в Вашій почтовій скриньці, скоріше за все лист потрапив саме туди. В разі реєстрації через телефон вам прийде код підтвердження авторизації.
 • 2. Можна пройти реєстрацію через соціальні мережі. У правому верхньому куті натисніть кнопку з піктограмою замка, після чого натисніть на іконку обраної соціальної мережі та керуйтеся підказками.

Як відновити пароль?
Для відновлення пароля введіть електронну адресу або телефон, вказаний під час реєстрації. На цю адресу або номер телефону вам буде відправлено посилання для відновлення паролю.

Як поміняти пароль?
Для зміни пароля зайдіть до Особистого кабінету, в меню виберіть «Профіль», після чого – «Зміна пароля». Заповніть форму. Новий пароль можна буде використовувати при наступному вході на сайт.

Як я можу змінити свою електронну адресу в Особистому кабінеті?
Для зміни електронної адреси чи номера телефону вам необхідно зайти до Особистого кабінету і в налаштуваннях профілю обрати вкладку «Змінити email» чи «Зміна телефону». В тій вкладці, що відкриється, введіть нову електронну адресу. Слідуйте підказкам і натисніть «Продовжити» і «Зберегти». На вказану електронну адресу до вас прийде лист з підтвердженням зміни email.

Курс у подарунок

Що таке Курс у подарунок?

Курс у подарунок – це покупка Подарункового сертифіката й відправлення цього сертифіката адресату.

Як подарувати Курс?

Вам знадобиться email того, хто навчатиметься на курсі. Якщо ви зареєструвалися на платформі за номером телефону, ви маєте зайти до Особистого кабінету й додати свій email.

Для придбання курсу в подарунок зайдіть до списку курсів на платформі, оберіть будь-який курс і перейдіть на сторінку оплати, натиснувши на кнопку «Купити курс».

special.black.pitch.faq.f.2.2.1

special.black.pitch.faq.f.2.2.2

При оплаті зробіть позначку навпроти опції «Купівля в подарунок».

 • Залежно від способу, з яким ви зареєструвалися на платформі – телефон чи email, – ви отримаєте смс або електронний лист з повідомленням про придбання вами Подарункового сертифіката. У розділі «Подарунки» – «Подаровані мною» ви знайдете Подарунковий сертифікат на придбаний курс у форматі pdf.
 • Ви можете роздрукувати його і подарувати як листівку або переслати отримувачу на email.

Що таке Подарунковий сертифікат і як ним користуватися?

Подарунковий сертифікат – це файл з кодом доступу до подарованого курсу.

Щоб застосувати код доступу, необхідно зареєструватися на платформі EDUGET, зайти до Особистого кабінету в розділ Подарунки й у вікні Отримати подарунок ввести код. Подарований курс з’явиться у розділі Навчання в Особистому кабінеті отримувача подарунка.

Запитання про оплату й доступ

Як записатися на курс?
Щоб записатися на курс, вам потрібно ввести ваші логін і пароль на платформі EDUGET (якщо у вас ще немає логіну та пароля, спочатку необхідно зареєструватися), перейти на сторінку потрібного курсу й натиснути на кнопку Купити курс (якщо курс платний) або Отримати доступ (якщо курс безкоштовний). На наступній сторінці необхідно оплатити курс або натиснути кнопку Перейти до курсу, якщо курс безкоштовний. Також можна спочатку натиснути кнопку Купити курс (або Отримати доступ, якщо курс безкоштовний), потім у віконці, що з’явилося, ввести логін і пароль на платформі EDUGET, а далі оплатити курс або натиснути кнопку Перейти до курсу, якщо курс безкоштовний.

Як оплатити курс?
Для оплати курсу вам необхідно пройти на сторінку обраного вами курсу, натиснути Купити курс, вибрати спосіб оплати, підтвердити згоду з умовами Оферти і далі керуватися підказками.
Способи оплати:

 • 1. Оплата банківською картою будь-якого банку (переконайтеся, що ваша банківська карта активна для оплати послуг в Інтернеті). Квитанцію про оплату ви отримаєте на електронну пошту.
 • 2. Оплата через систему WebMoney. Після вибору такого способу оплати ви будете перенаправлені до системи WebMoney. Далі, керуючись інструкціями платіжного сервісу, можна перерахувати гроші за курс.
 • 3. Оплата через платіжний термінал ПриватБанку – тільки в Україні. Інструкція з оплати.
 • 4. Оплата за рахунком. Рахунок можна роздрукувати або надіслати собі електронною поштою. Оплатити рахунок можна в будь-якому банку на території України. Ця опція доступна для деяких курсів.

Під час вибору валюти враховуйте можливі додаткові комісії/конвертації банків.

Коли я отримаю доступ до курсу?
Якщо курс платний: оплачений курс буде доступний для проходження в Особистому кабінеті після оплати. Залежно від способу оплати, доступ до купленого курсу ви отримаєте:

 • • при оплаті банківською картою – протягом 15 хвилин;
 • • при оплаті через платіжний термінал ПриватБанку – протягом 15 хвилин;
 • • при оплаті за рахунком – не більше 3 банківських днів.

Якщо курс безкоштовний:
безкоштовний курс буде доступний в Особистому кабінеті відразу після того, як ви підтвердите згоду з умовами Оферти й натиснете кнопку Перейти до курсу.

Як дізнатися, коли починається курс?
Якщо ви обрали передзаписаний курс, то почати проходити його ви зможете в будь-який зручний час. Якщо ви обираєте курс з вебінарами, то під час покупки матимете можливість обрати розклад занять. Після покупки розклад занять можна буде подивитися в Особистому кабінеті.

Де можна побачити курси, на які я записаний?
Ця інформація є в розділі Особистий кабінет.

На який час надається доступ до курсу?
Доступ до більшості курсів необмежений і зберігається постійно. Якщо ви придбали передзаписаний курс, усі матеріали курсу можна переглядати необмежену кількість разів. Також існують курси з обмеженим часом доступу. Якщо час доступу до курсу обмежений, то інформація про це є на сторінці опису цього курсу, там же зазначено, на який термін надається доступ.

Чи можна повернути гроші за курс?
Так, можна повернути 100% оплати за курс.

Як повернути гроші за курс?
Повернення грошей відбувається відповідно до законодавства України.

 • Варіант 1: Використати гроші за курс, від якого ви хочете відмовитися, для придбання будь-якого іншого курсу. В цьому разі достатньо зв’язатися з Клієнт-сервісом будь-яким зручним для вас способом і сказати, який курс ви хочете одержати натомість.
 • Варіант 2: Отримати гроші на поточний рахунок (банківську карту).

Правила повернення грошей.
Повернення грошових коштів на поточний рахунок (банківську карту) користувачів здійснюється на підставі письмової заяви.
Заява має містити підпис користувача (це може бути фотокопія або відсканований документ). Заяву можна надіслати електронною поштою на адресу [email protected].
Грошові кошти повертаються протягом трьох робочих днів з моменту отримання заяви.

Знижки на EDUGET

Як отримати знижку на придбання курсу?
Ви можете отримати знижку кількома способами:

 • • відправивши знижку другу й отримавши за це знижку 15% на придбання будь-якого курсу;
 • • купивши Пакет курсів за певною темою (ціна курсів у пакеті нижча, ніж окремо);
 • • придбавши курс під час Щотижневих знижок.

Що означає «Запросіть друга»?

«Запросіть друга» – можливість для вашого друга купити курс зі знижкою. Щоб відправити знижку другу, достатньо вказати на платформі в Особистому кабінеті в розділі «Знижки» email вашого друга – і він отримає лист із промокодом на знижку 10% на придбання курсу.

Потім упродовж місяця ваш друг приходить на платформу, реєструється і купує будь-який курс за ціною зі знижкою, застосовуючи під час придбання свій унікальний промокод.

Як я можу отримати знижку на курс завдяки програмі «Запросіть друга»?

Після того як ваш друг купив курс із застосуванням знижки, ви отримуєте лист з вашим промокодом на знижку 15% на придбання будь-якого курсу на платформі.

Скільки промокодів я можу розіслати друзям?

Ви можете згенерувати до 5 промокодів за 1 день і розіслати своїм друзям через платформу EDUGET.

Скільки часу діє промокод?

Унікальний разовий промокод дійсний протягом місяця з дня випуску. Після придбання курсу промокод припиняє дію.

Чи може одна людина отримати кілька промокодів?

Кілька промокодів від друзів можна застосовувати для придбання різних курсів.

Що таке Пакет курсів і як купити курс зі знижкою в пакеті?

Пакет формується з кількох курсів за однією темою. Завдяки пакетній пропозиції користувач може купити потрібні йому курси за спеціальною ціною – нижче сумарної вартості курсів, що входять до пакету.

Що таке Щотижневі знижки?

Щотижневі знижки надають раз на тиждень знижки на кілька різних курсів – від 5% до 50%. Подивитися, які курси беруть участь у щотижневих знижках, можна в розділі Знижки на сторінці Курси.

Як отримати знижку?

Щоб купити курс за знижкою, треба зареєструватися на платформі EDUGET, обрати в розділі Знижки курс, згенерувати й оплатити рахунок упродовж акційного тижня.

Коли починається дія знижки?

Щотижнева знижка починається в понеділок о 00:00 і закінчується в неділю о 23:59.

Оплатити згенерований рахунок можна упродовж тижня, поки діє знижка на курс.

Які курси можна купити зі знижкою?

Подивитися і купити курси, що беруть участь у щотижневих знижках, можна в розділі Знижки на сторінці Курси.

Якщо в мене накопичилося кілька знижок, що з ними відбувається?

Ваші знижки підсумовуються. Акційна щотижнева знижка на курс підсумовується з будь-якою іншою знижкою.

Скільки часу діють знижки?

Знижки діють упродовж часу, вказаного в акційній пропозиції.

Питання про процес навчання

Чим відрізняються передзаписані курси від курсів з вебінарами?
Передзаписаний курс можна проходити в зручному для себе темпі – всі матеріали курсу доступні з моменту придбання. Курс з вебінарами додатково передбачає заняття з викладачем за розкладом.

Який курс краще вибрати – передзаписаний чи з вебінарами?
Варто вибирати в залежності від своїх потреб і переваг – комусь зручно вчитися самостійно й у своєму ритмі, хтось вважає за краще освоювати нове, спілкуючись з викладачем за розкладом.

Як відбувається вебінар?
Вебінар – це заняття з викладачем в режимі реального часу, яке проходить на платформі. Коли ви записуєтеся на курс з вебінарами, вам пропонується вибрати групу з певним розкладом вебінарів. Під час вебінару ви можете брати активну участь у навчанні: ставити запитання викладачеві за допомогою функції «піднятої руки», писати повідомлення в особистому або загальному чаті. У вас є можливість спілкуватися у форматі аудіо або відео.

На яких пристроях можна проходити курси?
Технічні вимоги: пристрій з ОС Windows з браузером Chrome, Firefox, Internet Explorer 9+ або пристрій з ОС Mac з браузером Safari, Chrome, або пристрій з OC Android з браузером Chrome, Firefox.

Чи можна пройти курс повторно?
Так, можна. Якщо ви придбали передзаписаний курс, усі матеріали курсу можна переглядати необмежену кількість разів (якщо в описі курсу не вказано, що курс має обмеження за часом доступу).

Чи можна пройти тест до курсу заново?
Так. Ви можете проходити тест необмежену кількість разів.

Чи можна тимчасово перервати проходження курсу й повернутися до нього пізніше?
Якщо в описі курсу не вказано, що курс має обмеження за часом доступу, студент має право самостійно визначати інтенсивність і тривалість навчання.

Чи можна завантажувати відеолекції й додаткові матеріали до них?
Завантаження відеолекцій неможливе. Студент може завантажити презентації та додаткові матеріали викладача до вебінару.

Чи можна отримати сертифікат про закінчення курсу?

Наявність і тип сертифіката визначаються автором курсу. Інформацію про наявність і вид сертифіката розміщено на сторінці кожного курсу на вкладці «Про курс».

В курсах, де передбачається оцінювання знань, зазвичай доступні сертифікати двох типів:

 • Сертифікат про прослуховування курсу. Для отримання сертифікату необхідно пройти всі активності курсу.
 • Сертифікат про успішне завершення курсу. Для отримання сертифікату необхідно набрати понад 60% від максимально можливої кількості балів за цей курс. Відсотки визначає автор курсу.

В курсах, де немає оцінювання знань, як правило, доступний «Сертифікат про прослуховування курсу». Для отримання сертифіката необхідно пройти всі активності курсу.

У деяких курсах сертифікати про завершення не передбачені.

Що буде написано в сертифікаті про проходження курсу?
В сертифікаті про проходження курсу буде вказано назву курсу, автора курсу і ваші ім’я та прізвище, вказані під час реєстрації. Зверніть увагу: якщо ви під час реєстрації вказали довільні особисті дані, то перед отриманням сертифікату рекомендуємо внести зміни у вашому профілі в Особистому кабінеті, коректно вказавши ваші ім’я та прізвище. Сертифікат генерується мовою налаштувань вашого Особистого кабінету.

Чи можна залишити відгук про курс?
Так. Відгуки можна залишати до тих курсів, які ви пройшли або проходите.

Чи буде моя статистика проходження курсів доступна іншим користувачам?
Статистика доступна вам і викладачеві курсу.

Як записатися для участі у вебінарі?

Щоб записатися на вебінар, необхідно зареєструватися на платформі EDUGET і натиснути кнопку Отримати доступ на сторінці опису вебінару. Коли заняття почнеться (дата й час указані в описі), потрібно зайти на вкладку Програма курсу і натиснути на значок трансляції.

На email або телефон, вказані вами під час реєстрації, прийде нагадування про час і дату проведення вебінару за 24 години і за 3 години до початку вебінару.

Як дізнатися, коли почнеться вебінар?
Дата і час початку вебінару вказані в його описі. Якщо ви записані на вебінар і у вашому профілі користувача на EDUGET вказано ваш email, вам надійде лист-нагадування за 3 години до початку вебінару.

Чи можна записатися на вебінар, якщо він уже триває?
На жаль, такої можливості немає. Часові межі, в які можливий запис на вебінар, вказані в його описі.

Чи можна подивитися вебінар після його завершення, в записі?
Це залежить від рішення того, хто проводить вебінар.

На яких пристроях можна брати участь у вебінарі?

Для оптимального відображення відео й роботи всіх інструментів платформи радимо використовувати останні версії браузерів Google Chrome або FireFox. Браузер вашого комп’ютера, планшета або смартфона має підтримувати останню версію Adobe Flash Player. У Google Chrome ця програма вбудована стандартно, а для iOS-пристроїв можна вибрати, наприклад, Puffin Browser.

Для гарантованого доступу до всього функціоналу платформи рекомендуємо підключатися до вебінару з персонального комп’ютера.

Де я можу продивитися запис вебінару?
Після завершення вебінару запис буде доступний в Особистому кабінеті в розділі Мої курси. Запис буде доступний лише зареєстрованим на вебінар користувачам.

Питання про викладання та LMS

Хто може створити курс на EDUGET?
Курс на EDUGET може створити будь-яка людина, яка хоче поділитися знаннями й навичками.

Я не можу створити курс/зняти відео самостійно. Мені потрібна допомога.
Фахівці платформи EDUGET можуть надати вам допомогу зі складанням програми курсу, зйомкою відеолекцій, розробкою матеріалів, а також дати технічну консультацію щодо роботи з платформою. Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, зв’яжіться з нами.

На який період користувач отримує доступ до мого курсу?
Користувач, який купує курси на EDUGET, отримує доступ до придбаного контенту без обмеження часу.

Хто вирішує, скільки коштуватиме створений курс?
Вартість курсу визначає автор. Фахівці ЕDUGET нададуть вам необхідну консультацію в разі потреби.

Як отримати гроші від покупців курсу?
Винагороду викладачу (партнеру EDUGET) виплачує компанія EDUGET: гроші перераховують у гривні на банківські реквізити, вказані в договорі. Терміни виплати: з 25 до 30 (31) числа місяця, наступного після місяця, в якому було отримано оплату за доступ до курсу партнера.

На яких пристроях я можу записувати лекції й вести вебінари?
Ви можете записувати свій курс або вести вебінари на будь-якому зручному для вас пристрої, який дозволяє отримати якісне відео (якість відео рекомендується на рівні HD 720p), а також звуковий ряд без сторонніх шумів. Детально з технічними вимогами й рекомендаціями щодо аудіо та відео ознайомтеся, будь ласка, в методичних рекомендаціях щодо створення курсу.

Як мені перевірити якість мого відео до курсу?
Ви можете доручити це нам. Запишіть коротке вітальне відео або першу відеолекцію вашого курсу, завантажте це відео в чорнетку вашого курсу та змініть статус курсу на «На модерації». Протягом одного робочого дня наші фахівці переглянуть відео й нададуть вам консультацію щодо його якості.

Який канал Wi-Fi потрібний мені для викладання?
Для проведення вебінарів ми рекомендуємо вам мати доступ до інтернет-каналу не повільніший, ніж 5 Мбіт/с.

Я – автор курсу. Чи можу я розповідати про свої супутні послуги під час відеолекції?
Завдання EDUGET – допомагати викладачам і учням знаходити один одного й робити освіту доступною. Ви можете розмістити свій логотип у зображенні курсу чи зображенні профілю, можете розповісти про свої послуги. Водночас ми просимо вас не рекламувати інші освітні онлайн-ресурси і не публікувати на них посилання.

У мене виникли труднощі зі створенням курсу. Хто може мені допомогти?
З усіх питань щодо курсів, які ви публікуєте на платформі, ви можете зв’язатися з нами.

Що необхідно зробити, щоб мій курс був опублікований?
Після того як ви створили курс, вам необхідно відправити його на модерацію й підписати договір з EDUGET.

Що таке модерація і як довго мені чекати?
Модерація – це процес перевірки матеріалів курсу на предмет відповідності стандартам якості EDUGET. Модерація курсу здійснюється фахівцями EDUGET в максимально стислі терміни, але не більше трьох робочих днів з дня відправлення курсу на модерацію.

Чому мій курс не пройшов модерацію?
Після закінчення процесу модерації курсу фахівці EDUGET обов’язково інформують автора курсу про ті зміни, які необхідно або бажано внести до структури чи матеріалів курсу для його публікації на платформі. Якщо наданої інформації недостатньо або у вас є запитання щодо побажань модераторів, зв’яжіться, будь ласка, з нами, і ми обов’язково вас проконсультуємо.

Що таке EDUGET LMS?
EDUGET LMS – це система дистанційного навчання на платформі EDUGET (від LMS, Learning Management System) для організації онлайн-навчання вашого персоналу в закритому доступі.

Які переваги навчання онлайн надає LMS?
Корпоративне навчання онлайн на LMS надає можливість навчати ваших співробітників у будь-який зручний час; ви економите на оренді приміщень; контролюєте ефективність навчання за допомогою тестів; отримуєте статистику результатів навчання у зручному форматі.

Які технічні можливості надає LMS?
Завдяки LMS ви отримуєте механізми керування навчанням співробітників, можете використовувати всі необхідні навчальні активності. В LMS реалізовано систему автоматичного повідомлення співробітників і тьюторів про призначені курси й хід виконання і перевірки завдань. EDUGET LMS забезпечує повну технічну підтримку і надає можливість брендування ваших курсів.

Технічні запитання

Що робити, якщо в мене не відтворюється відео?
Спробуйте зайти через інший браузер.

Що робити, якщо відео не завантажується або звук і зображення не синхронізовані?
Спробуйте поміняти якість зображення в налаштуваннях відео (низька, середня, висока, HD).

Що робити, якщо немає звуку у відеолекціях?
Перевірте параметри налаштування звуку вашого пристрою. Якщо у вас з налаштуваннями звуку все в порядку, спробуйте зайти через інший браузер.

Що робити, якщо я знайшов помилку в курсах або тестах?
Уточніть, будь ласка, назву курсу, номер уроку чи питання і надішліть цю інформацію на адресу [email protected]. Ми обов’язково перевіримо ваш запит і відповімо вам у найближчий час.