Đăng Ký Đăng Nhập

Feminizaciya Vid Google 677

Фемінізація від Google


ТрендиНа честь відомого американського вченого Аніти Борг (1949-2003) у 2004 році компанія Google створила стипендію, яка надається жінкам для підкорення вершин у сфері IT.

Аніта Борг, доктор наук з інформаційних технологій, ще у 1997 році заснувала Інститут зі справ жінок та технологій (Institute for Women and Technology (IWT)), який потому було названо на ім’я засновниці – The Anita Borg Institute for Women and Technology. Головною мрією доктора Борг було, щоб до 2020 року 50% програмістів складали жінки, саме тому на честь Аніти й було засновано стипендію від Google в € 7000.

Стипендія The Google Anita Borg Memorial Scholarship (www.google.com/anitaborg/emea) надається студенткам бакалаврату та магістратури з Європи, Ближнього Сходу та Африки. Враховуватимуть академічну успішність, цікавість до галузі IT. Сама програма проводитиметься влітку 2016 року, тож не зашкодить навчанню в рідному університеті.

Хто може подавати документи на стипендію?

Студентки університету в 2015-2016 навчальному році, які вивчають інформатику, обчислювальну техніку та тісно пов’язані науки й відзначаються академічною успішністю. Претендентка повинна мати підстави для навчання на денному відділенні в бакалавраті, магістратурі чи аспірантурі університетів Європи, Ближнього Сходу та Африки. Проекти програми проводитимуться в Ізраїлі, Румунії та ПАР.  

Дедлайн подання документів – 31 грудня.

Записатися онлайн можна за посиланням Google Scholarships & Programs