Đăng Ký Đăng Nhập

Google Obijshov Apple 919

Google обійшов Apple


ТрендиНа вершині IT-Олімпу ротація. Apple поступилася званням найдорожчої компанїі Alphabet – холдинговій компанії Google, пише Financial Times.

Критерієм оцінки стала ринкова вартість компаній. Alphabet коштує $420 млрд, тоді як Apple – $393 млрд. Хоча за капіталізацією Apple зберігає лідерство – $535 млрд порівняно з $485 млрд конкурента. Але аналітики обережно коментують цей момент: масивні грошові запаси Apple роздули її значення на фондовому ринку, і це спотворює реальну картину лідерства.

Акції Apple нині коштують $99. Фондовий фахівець Аднаан Ахмад прогнозує падіння до $85, але на Волл стрит, навпаки, сподіваються на підйом – $143. Як би там не було, акції Apple все ще вважаються однією з найнадійніших інвестицій серед американців передпенсійного віку.

Нещодавно з’ясувалася ще одна деталь взаємодії двох гігантів: як повідомляє Bloomberg, минулого року пошуковиком номер один на всіх iOS-пристроях був Google. За це останній заплатив Apple 1 млрд на рік, а також віддавав частину прибутку, отриманого з пошуковика.