Đăng Ký Đăng Nhập

Google Pracyuie Nad Chipom Pid Android 413

Google працює над чіпом під Android


ТрендиКомпанія Google претендує на глобальну присутність не лише в Інтернеті, але й у повсякденному житті. Власний чіп під платформу Android має сприяти інтегруванню різних пристроїв, куди можна зайти зі свого Google-акаунта, починаючи від смартфона чи планшета і закінчуючи… холодильником і мікрохвильовою піччю. До речі, чому б мікрохвильовці не фотографувати їжу самій і не відправляти фото до соцмереж?

Насправді все серйозно: Google працює над створенням власних процесорів для смартфонів, щоб навести порядок в усіх ҐуҐл-додатках, гарантувати їхнє швидке та синхронне оновлення, забезпечити кращий захист користувачів.

Компанія Apple контролює як апаратну, так і програмну частину своїх продуктів, тоді як Google йде, швидше, шляхом Microsoft, пропонуючи здебільшого програмне забезпечення, а як процесори використовуючи продукти від Qualcomm, MediaTek, ARM, Exynos від Samsung і навіть Nvidia. Подальша персоналізація смартфонів змінює ринок: так, наприклад, для флагмана Nexus, який розблоковується відбитком пальця, Google планує запропонувати кастомізований чіп.

Поки Google вибирає виробника свого чіпа, Apple заявляє про зростання користувачів, що перейшли до них з Android завдяки новим можливостям iOS 9 і новим моделям iPhone.