Đăng Ký Đăng Nhập

Google Vipustiv Dodatok Yakij Planuie Rozklad Zamist Vlasnika 1529

Google випустив додаток, який планує розклад замість власника


Лайфхаки



Шлях до здорового способу життя – багатокроковий. Щойно ви призвичаїлися ходити в спортзал, як його закрили на ремонт, і треба шукати інший. Щойно знайшли інший – як змінився робочий графік, і треба змінювати час відвідування. Щойно одягнули спортивну форму – з’явилася невідкладна робота. Яку ж мотивацію треба мати, щоб попри все не махнути рукою “та гори воно синім полум’ям…”, а продовжувати шукати способи саморозвитку, вдосконалення.

Про ментальні пастки й пластичність мозку, як краще тренувати силу волі й вибудовувати здорові звички, що залишаться з вами назавжди й не будуть витіснені хитрими маніпуляціями, – в онлайн-курсі від коуча, марафонця Олени Бурдейної «Менеджмент звичок».

Наприкінці курсу тренер розповість, як формувати звичку й самоорганізовуватися в тому числі за допомогою браслету Habits Management, який надішлють учасникам. Тим часом технічний гігант Google пропонує свою допомогу в тайм-менеджменті – Goals, новий додаток до Google Calendar.

“Знайдіть час для ваших цілей з Google Calendar!” – закликають розробники. Кожен, хто намагається втиснути в щільний графік спорт, читання, навчання, стикається з проблемою досягнення цілей. Затримав важливий дзвінок, раптом до міста завітав старий друг — і ось цілі відкладені чи взагалі забуті.

Насправді знайти час на регулярні заняття будь-чим значно складніше, ніж видається на перший погляд, навіть якщо мета дійсно важлива. Goals має полегшити це завдання. Чим цей додаток корисний для електронного розкладу? Перш за все тим, що він сам аналізує завантаження протягом дня, знаходить вільні вікна й пропонує, чим їх можна зайняти. Власник пристрою може задавати цілі в календар. Приміром, наказати Goals знайти час для відвідування спортзалу тричі на тиждень, години для читання, занять музикою і вивчення англійської.

Треба встановити мету (приміром, “ходити пішки”), а тоді додати параметри: як часто, які години пріоритетні. Після цього Goals починає працювати з розкладом і шукати час. Здавалося б, чому не зробити це самому, запланувати певні дії на певні години. Але як легко бути вибитим з колії, якщо на запланований час припадає важлива зустріч чи родинна вечеря. Або навпаки — людина відмінила урок фортепіано, щоб побачитися з другом, а він не зміг прийти. Тут важлива інша корисна функція додатку — він не просто планує дії, але й вносить корективи, коли денний розклад змінюється.

Якщо власник смартфону все-таки здався й вирішив опанувати кунг-фу трохи згодом, можна домовитися про це з Goals. Він почне планувати час за місяць, півроку — як буде наказано. І, запевняють розробники, зробить це навіть краще за користувача.

Календар має бути не тільки інструментом для фіксування розкладу, але й тайм-менеджером, засобом зекономити час і розподілити його ефективніше — пояснює свою місію команда Google Calendar. І пропонує подивитися, як офісний працівник Бред впадає в розпач через зірване побачення, та завдяки додатку встигає замість нього сходити на йогу й загалом впорядковує власне життя.