Đăng Ký Đăng Nhập

Google Z Ford Zroblyat Bezpilotne Avto 705

Google з Ford зроблять безпілотне авто


ТрендиAutomotive News, посилаючись на своє джерело, прогнозує: найближчим часом компанії Google і Ford створять спільний бренд. Під ним випускатимуть безпілотні автомобілі.

Представники обох корпорацій не спростовують і не підтверджують інформацію. При цьому працівники компаній, заявляє Automotive News, розповідають про перемовини між ними. Гіганти обміняються можливостями: Ford надасть платформу для створення самокерованих авто, а Google відкриє доступ до своїх програмних розробок автокерування.

У жовтні заговорили про активізацію Google на ринку роботизованих авто після переходу до компанії Роберта Роуза (Robert Rose), який керував створенням автопілоту в Tesla.

Google ще 2014-го оголосив про намір розробляти самокеровані автомобілі. Комп’ютерне керування значно безпечніше за людське, вважають розробники, і таким чином вдасться уникнути багатьох аварій. Експериментальна модель, створена концерном, тестується. Вона подолала понад 2 млн км, розрахована на двох осіб і їздить на електриці. Максимальна швидкість поки що — 40 км/год.

Передбачається, що на виставці CES, яка відбудеться в Лас-Вегасі на початку січня, Google і Ford оголосять про партнерство.

Безпілотника ще немає, а пародія на нього є. В серіалі «Силіконова долина» (Silicon Valley) пройшлися по IT-культурі, пародіювали Джобса і Гейтса, інкубатори і боротьбу стартапів. Не оминули увагою і автономний автомобіль. За сюжетом одного з героїв запрошують відвідати офіс IT-гіганта і присилають по нього роботизоване авто. Той сідає, вражений високими технологіями, але в авто збивається програма і героя доставляють на аеродром, там вантажать з машиною в контейнер і відправляють на техноплатформу посеред океану. Там він проводить три дні з повністю роботизованим персоналом і отримує тяжку моральну травму.