Đăng Ký Đăng Nhập

Gotovi Novi Pidruchniki Dlya 4 I 7 Klasiv 541

Готові нові підручники для 4 і 7 класів


ЗНО


Нові підручники для 4 і 7 класів почнуть поставляти до облдержадміністрацій з 1 грудня

Оскільки цей навчальний рік містить нові програми, 4-класники потребують посібників з нових предметів: «Природознавство», «Я у світі», «Інформатика». У програмах 7 класу внесено зміни в базові предмети: українська мова, література, історія України і всесвітня, математика.

Міносвіти вдалося до низки заходів для прискореного друку навчальних посібників за новими програмами. Міністр освіти Сергій Квіт розповів про наступне завдання на цій ділянці – видання перекладених підручників для учнів шкіл з навчанням мовами національних меншин (молдовською, румунською, угорською, польською) та для дітей з особливими освітніми потребами.

Міністр зазначив: «На видання 140 назв підручників загальним накладом 4 351 430 примірників, що складає 72,5% від загальної кількості підручників, перераховано аванс на суму 77 111 900 гривень. Частина накладів підручників надрукована, інші друкуються».

Вже визначені перевізники, що мають доставляти підручники до департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій, підготовлена база для прийому і розвезення книжок.

Міністерство заявляє, що на друці підручників вдалося заощадити близько 20 млн грн – за рахунок зниження вартості паперу та зменшення рентабельності до 5 відсотків.

Оскільки забезпечення підручниками запізнилося, досі учні користувалися старими підручниками, додатковими посібниками і робочими зошитами. Якість нових видань можна буде оцінити до кінця цього року.