Đăng Ký Đăng Nhập

Grant Na Biznes Navchannya U Norvegii 809

Грант на бізнес-навчання у Норвегії


ЛайфхакиБезперервне навчання – ознака успішної людини. Стипендіальний конкурс на участь у програмі Young entrepreneurs – Norwegian-Ukrainian business development оголошено Норвезько-українською торговою палатою за підтримки університету Нордланду (University of Nordland) та Київською школою економіки (Kyiv School of Economics).

Брати участь у програмі можуть не лише студенти та підприємці, а всі охочі, достатньо лише подати документи та конкурсне завдання – і перемогти завдяки цікавій концепції та успішному інтерв’ю по скайпу (на фінальному етапі).

Бізнес-навчання у Норвегії передбачає дослідження підприємницької діяльності Норвегії та України, відвідування відомих бізнес-центрів, вивчення потенціалу таких перспективних для українсько-норвезьких зв’язків галузей, як енергетика, IT, морські продукти та агрокультура.

Перша частина програми відбудеться в Норвегії з 7 по 20 березня 2016 р. (Осло та Бодо), друга частина проходитиме в Україні 17-28 квітня 2016 р. в Києві, Одесі та Львові.

Грант передбачає оплату навчання, проїзду та проживання – повне покриття витрат.

Дедлайн подання документів на програму Young entrepreneurs – Norwegian-Ukrainian business development – 1 лютого 2016 р.

Докладніше про потрібні документи та конкурсне завдання можна дізнатися за посиланням