Đăng Ký Đăng Nhập

Intensivna Anglijska Onlajn Ochikuvannya J Realnist 1477

Інтенсивна англійська онлайн – очікування й реальність


ЛайфхакиКожен, хто прагне швидше наблизити своє щасливе майбутнє і при цьому зекономити час і сили, шукає в Інтернеті інтенсив з англійської. Бо ж обіцянки вивчити мову з нуля в найкоротші терміни виглядають так заманливо!

Якщо подивитися на задачу тверезо, відсунувши вбік власні сподівання й рекламні слогани, то доведеться визнати: інтенсивне навчання іноземної мови – це два-три місяці, цілком і повністю присвячені лише цьому заняттю. 

Не вірите? Подивіться рекомендації університету Пенсильванії для студентів власних інтенсивних курсів. На якісному інтенсиві вам доведеться витрачати на день чотири години занять у класі і ще мінімум чотири години на виконання домашньої роботи (не рахуючи заучування слів і просто занурення в мову). І якщо на звичайних курсах день пропуску – це лише година занять, яка швидко надолужується, то на інтенсиві один прогул дорівнює пропущеному тижню. 

При цьому викладачі радять читати підручник курсів наперед, щоб максимально скористатися часом викладача в класі, встигнути поставити запитання зі свіжого матеріалу. А ще робити картки, аби постійно заучувати слова, знаходити час і можливості використовувати мову в реальному спілкуванні. Про жодну роботу чи навчання в цей час не може бути й мови. Тому якщо вам пропонують розслаблений інтенсив вдома після роботи півгодини на день – це фікція. 

Сама ідея інтенсивних курсів з вивчення іноземних мов виникла й була вперше реалізована болгарином Георгієм Лозановим – автором сугестивної методики, коли навчання відбувалося з використанням навіювання. Мова засвоювалася набагато краще завдяки розслабленій неформальній атмосфері, емоційному розігруванню різноманітних діалогів, повному перевтіленню в нову роль, зануренню в мовне середовище. Особиста харизма викладача в такому навчанні має величезне значення. 

Що ж тоді робити тим, хто зайнятий і не може присвятити декілька місяців виключно іноземній мові? Перш за все зрозуміти, що інтенсив – це окрема робота. Змиритися з тим, що їхній шлях потребуватиме більше часу, що б там не писали рекламні проспекти. Поставити собі за мету вивчити мову. І далі – методично й неухильно рухатися до її досягнення. 

На цьому шляху стануть у нагоді різноманітні онлайн-курси, які можна поєднувати з будь-якими іншими офлайновими заняттями. Наприклад, курс English Tenses з носієм мови (Кріс Різ) на платформі EDUGET дозволяє систематизувати вже отриманні знання з усіх часів одразу, позбавитися білих плям, зрозуміти та запам’ятати внутрішню логіку мови. Ширший огляд граматики впродовж 22 відеолекцій дає Кріс Різ у своєму Crash Course in English Grammar. Для закріплення вивченого матеріалу в курсі передбачено 500 практичних завдань – погодьтеся, серйозний обсяг. У тонкощах вживання модальних дієслів допоможе розібратися відповідний курс – Modal Verbs

Для тих, хто впевнений у своїй граматиці і хоче збільшити словниковий запас, – унікальний курс розмовної англійської Boost Your Vocabulary, який охоплює найрізноманітніші сфери життя. Знавцям англійської, які мріють розмовляти, як справжні носії мови, знадобиться знання сталих виразів – і для цього на EDUGET створено курс Essential English Idioms for Sounding Like a Native. Щоб уникнути непорозуміння в розмові, треба добре орієнтуватися у подібних за звучанням і написанням, але різних за значенням і використанням словах – у цьому допоможе курс Commonly Confused Words

Втім, якщо з усною мовою в багатьох проблем не виникає, то красиво та грамотно писати англійською вміють далеко не всі. Викладачі EDUGET приготували на цей випадок декілька різних курсів: 
Fighting Boring Words допоможе підбирати яскраві й доречні еквіваленти до загальновживаних слів, писати супровідний лист до резюме навчить безкоштовний онлайн-курс How to Ace a Job Application Letter, і, нарешті, загальні навички креативного письма допоможе розвинути курс How to Improve Your Writing Skills

Для випускників на EDUGET є курс від ПроЗНО з англійської мови, який допоможе підготуватися до важливого атестаційного іспиту, систематизувати знання з програми середньої школи, вивчити актуальну лексику, навчитися проходити тести. 

Завдяки формату записаних онлайн відеолекцій, начитаних носієм мови, можна майже відтворити ефект інтенсивних занять – бо лекцію можна прослухати в будь-який час і в будь-якому місці, достатньо лише доступу до Інтернету. Активності й інші вправи до кожного заняття курсу допоможуть розібратися з усіма складнощами й підводними каменями англійської мови. Хто йде – той шлях здолає! 

P.S. Чекайте на EDUGET курси англійської «з нуля».