Đăng Ký Đăng Nhập

Kudi Vklasti Groshi 275

Куди вкласти гроші?


Лайфхаки



20 жовтня 1868 року в Києві було створено перший в Україні приватний комерційний банк. Одним із засновників та керівником Київського приватного комерційного банку був Анатолій Вікторович Гудим-Левкович, членами ради стали «цукровий король» Лазар Бродський та його брат Лев Бродський, фінансист Давид Марголін.

Сьогодні запитання «Куди інвестувати кошти?» стає ще актуальнішим. Усі традиційні способи інвестування виявляються ризикованими.

Валюта

Найпоширеніший спосіб вкласти гроші. Але де їх зберігати? Під матрацом? Небезпечно для родини. У банку? Є шанс отримати замість валюти гривні – і це в найкращому разі.

Банки

У процесі оздоровлення фінансової системи країни банків може залишитися набагато менше, ніж зараз є на ринку. За перше півріччя 2015-го неплатоспроможними визнали 50 банків, і це не межа. Крім того, дохід від депозитів обкладається податком. Вклади в міжнародні рейтингові банки – цікава ідея, проте процент по вкладах не перекриває навіть інфляцію.

Нерухомість

Купівля дому, земельної ділянки, квартири завжди була надійним способом зберегти та примножити кошти. Зараз, з одного боку, момент сприятливий, оскільки багато будівництв заморожено, а потреби у власному житлі з часом зростуть, та й ціни зараз впали – саме час зробити довгостроковий вклад. З іншого боку, нерухомість – актив неліквідний, швидко продати її не вийде.

Золото  

Хочете вкласти в золото? У банку під час купівлі скоріш за все отримаєте папірець, що ви тепер є щасливим власником злитку, тільки треба почекати, поки ваш банк його викупить у іншого банку. Обсяг фізичного золота на ринку не надто великий, і надалі перед власником постане питання безпечного зберігання, як у випадку з валютою, або швидкої конвертації, як у випадку з нерухомістю.

Акції та цінні папери

Хороший варіант вкласти гроші для тих, хто володіє заводами й фабриками. Для решти доходу від паперів вистачить лише на оплату послуг брокера.

Страхові накопичувальні програми

З одного боку, привабливі пропозиції – відкласти на пенсію, на велику покупку. З іншого – навіть довіривши гроші дуже солідному іноземному фонду, ви не зможете почуватися абсолютно захищеним.

Інвестиції у свій розвиток

Знання за плечами не носити – ця народна мудрість стає особливо актуальною в кризові роки. Інвестиції в себе коханого – здоров’я, спорт, зовнішність, і передусім нові знання та вміння, затребуваний на ринку фах – це той капітал, який завжди буде з вами та допоможе досягти решти того, що може знадобитися в житті. Очевидні переваги онлайн-освіти для сучасної людини – доступність і мобільність, гнучкий графік та широкий вибір викладачів і програм.