Đăng Ký Đăng Nhập

Kurs V Podarunok Na Eduget Legko I Dostupno 2273

Курс в подарунок на EDUGET – легко і доступно


Лайфхаки

Питання «Що подарувати?» майже завжди застає зненацька: хочеться порадувати чимось, що запам’ятається, корисним і нестандартним.Рейтинг корисних подарунків завжди очолювала книга, а тепер, в часи необмеженого доступу до інформації, можна подарувати навіть більше – доступ до провідних професіоналів, експертів у своїй справі.

Діджитал-генерація надає перевагу над нудним накопиченням речей полювання за враженнями, пошук нових можливостей реалізації, самопізнання і безперервна освіта. Допомогти в цьому можуть професійні і навчальні курси на платформі EDUGET, у яких зібрано найактуальніші і готові до застосування знання.

Опцію «Подарувати курс» можна застосувати як для передзаписаних курсів, так і для курсів з онлайн-заняттями з учителем в режимі реального часу, що особливо доречно для майбутніх абітурієнтів, які обирають підготовку до ЗНО онлайн. До того ж покласти такий актуальний презент «під ялинку» або до «подарункової коробки» можна у будь-якому місті – інтернет-технології дозволяють оплатити курс і переслати сертифікат з кодом доступу з будь-якої локації у світі.

Як подарувати курс на EDUGET? Перш за все, вам знадобиться email того, хто буде навчатися на курсі, а також ваша реєстрація на платформі за email.

Для покупки курсу в подарунок зайдіть до списку курсів на платформі, оберіть курс, який вам сподобався, незалежно від того, з онлайн-заняттями чи без них, і перейдіть на сторінку оплати, натиснувши на кнопку «Купити курс».

В процесі оплати оберіть опцію «Покупка в подарунок». У вікні, що відкриється, введіть email отримувача подарунку. Ви також можете перевірити, чи зареєстрований такий користувач на платформі EDUGET – достатньо натиснути на кнопку «Перевірити». На цієї сторінці повинен бути обраний спосіб оплати і згода з умовами Оферти.

По завершенню процесу оплати ви отримуєте на пошту листа з Подарунковим сертифікатом у вкладеному файлі. Детальні інструкції щодо застосування сертифікату можна знайти за посиланням у розділі «Поширені запитання».

Тепер оригінальні подарунки можна робити з будь-якого приводу і просто за настроєм – якщо вашим рідним, друзям і коханим забажалося спробувати щось нове, отримати новий фах або заапгрейдити існуючий.

Онлайн-курс за актуальною і захоплюючою темою – оптимальний подарунок для тих, хто займається саморозвитком, любить вчитися, планує професійне зростання чи вступ до університету.