Đăng Ký Đăng Nhập

Kursi Na Vidpochinku Novij Svitovij Trend 67

Курси на відпочинку — новий світовий тренд


ВикладанняБілл Ґейтс, який колись не закінчив Гарвард, сьогодні цілими годинами переглядає найкращі університетські лекції задля власного задоволення. Його колекція нараховує 200 DVD зі знаменитої серії The Courses. У цьому особисто переконався ведучий телепрограми “60 хвилин” Чарлі Роуз, відвідавши Білла в його кабінеті.

Голова імперії “Майкрософт” не єдиний, хто збирає та переглядає університетські лекції: повну колекцію (понад 500 дисків) відправили на тропічний острів мільйонеру й колишньому фінансисту, який вирішив на пенсії отримати вишукане інтелектуальне задоволення.

Для комп’ютерного покоління відпочинок і навчання поступово стають одним цілим – адже дізнаватися щось нове так цікаво! Популярність лекцій TED Talks, навчальних канікул, онлайн-курсів говорить сама за себе: у світі сформувався новий тренд, згідно з яким навчатися не просто корисно, а й захопливо, модно та престижно. При цьому споживачі сплачують такі гроші, що здивували б будь-якого студента Ліги Плюща – найпрестижніших університетів Америки.

Користувачів таких курсів приваблює можливість обирати час та місце занять, а також список предметів або ж один курс – і зовсім не бентежить відсутність дипломів або сертифікатів про завершення курсу. Адже для них навчання – це розвага, гра, новий вид дозвілля, що може суттєво змінити життя на краще. Навіть з’явилося нове поняття “edutainment”, що походить від слів “освіта” і “розвага” (education + entertainment). Навчання на канікулах використовують як альтернативу нещодавно популярним “вечіркам з мартіні”, щоб зав’язати нові знайомства. Все змінюється з такою ж швидкістю, як і мода на ґаджети, тож не дивно, що саме Білл Ґейтс опинився в тренді.