Đăng Ký Đăng Nhập

Kursyi Angliyskogo Yazyika

Англійська мова вже не перше десятиліття є мовою міжнародного спілкування. Не дивно, що курси англійської мови користуються все більшим попитом серед широких верств населення. Якщо вільно володіти англійською, то можна не тільки без проблем спілкуватися з іноземцями, а й влаштуватися на роботу або навчання за кордон, вільно подорожувати по світу й отримати безліч інших переваг.

Особливості курсів англійської від EDUGET

Сьогодні існує величезна кількість різноманітних курсів англійської мови. Свої послуги в цій сфері пропонують спеціалізовані школи й репетитори, ви можете записатися на інтерактивний курс тривалістю кілька місяців або випробувати на собі черговий «чудодійний» метод, який обіцяє вивчення англійської за кілька днів без зусиль. Курси англійської онлайн від EDUGET – це не «диво-метод», а всього лише ефективний спосіб підтягнути свою англійську в різних напрямках.

Ми пропонуємо проходження курсів англійської онлайн в простій і доступній формі. Більшість наших лекцій триває всього 5-10 хвилин, і за цей час ви встигнете отримати солідний обсяг інформації. При цьому ми не пропонуємо вам ази словотворення або курси англійської з нуля, наші уроки орієнтовані на тих, що вже володіє базовою англійською, але хоче поліпшити її.

Наші онлайн-курси англійської допоможуть вам розібратися в тонкощах вживання часів, дізнатися більше про англійську граматику або навчитися писати красиві та грамотні тексти англійською. Освітня програма EDUGET орієнтована на молодих фахівців, тому відеолекції допомагають краще розібратися саме в сучасній розмовній англійській мові. Ми не пропонуємо вам читання нудних класичних текстів чи вивчення застарілих слів, тільки актуальні теми.

Навчання англійської мови від EDUGET – це:

  • зручна і зрозуміла форма подання матеріалу;
  • актуальні напрямки й теми;
  • навчання розмовної англійської на тому рівні, на якому спілкуються носії мови.

Всі наші лекції читають молоді фахівці, які добре знаються на предметі, тому під час навчання англійської мови використовуються актуальні тенденції та методики в освіті. А якщо ви не впевнені в тому, чи варто платити гроші за наші послуги, то кілька курсів ви можете спробувати абсолютно безкоштовно.

Які переваги отримуєте ви

EDUGET – молода компанія, яка активно розвивається. Наша мета – це підготовка фахівців світового рівня, наша місія – об'єднання людей, що прагнуть нових знань. Саме тому ми пропонуємо свої курси вивчення англійської мови всім, хто хоче підвищити свій рівень комунікаційних навичок з навколишнім світом.

Онлайн-навчання англійської від EDUGET дасть вам наступні переваги:

  1. Ви можете поліпшити свої знання англійської саме за тими напрямками, за якими необхідно.
  2. Наші курси розраховані на сучасну розмовну англійську, з урахуванням сучасних нюансів граматики і з вивченням сучасних термінів і слів.
  3. Час проходження одного уроку – 15-20 хвилин, а одного курсу – кілька годин.
  4. У кожному уроці є вправи для закріплення матеріалу.

Після закінчення наших курсів ви зможете вільно висловлювати свої думки англійською мовою, підтримувати бесіду з іноземцем, оволодієте навичками листування і спеціалізованого спілкування, а також істотно розширите словниковий запас.

Курси англійської в Києві від EDUGET – це ефективний спосіб вивчення іноземної мови, а також ваш крок до успіху як затребуваного фахівця.