Đăng Ký Đăng Nhập

Lingvistika Svitovij Rejting Vuziv 599

Лінгвістика: світовий рейтинг вузів


ТрендиУніверситетів, у яких викладають сучасні та давні мови, достатньо у світі. Однак запитання, де навчають найкраще, залишається актуальним для кожної генерації абітурієнтів, особливо з введенням нових технологій у викладанні.

До топ-10 рейтингу кращих університетів світу за фахом лінгвістика від QS World University Rankings за 2015 рік потрапили 5 американських університетів, 3 британських, а також університети з Сінгапуру та Гонконгу.

Для визначення місця в рейтингу враховують такі параметри, як академічний рівень, репутація випускників у роботодавців, цитованість у наукових публікаціях, рейтинг авторів наукових праць (H-index).

На першому місці Массачусетський інститут технологій (Massachusetts Institute of Technology (MIT)), США – 98,6 бала зі 100 можливих.

Друге місце в Каліфорнійського університету (University of California, Los Angeles (UCLA)), США – 90,3 бала.

На третьому місці університет, в якому познайомилися принц Вільям і Кейт Міддлтон – Единбурзький університет (The University of Edinburgh), Велика Британія, який отримав 85,5 бала.

Четверте і п’яте місця з 85,4 бала розділили Гарвард (Harvard University), США, і Кембридж (University of Cambridge), Велика Британія.

Оксфорд (University of Oxford), Велика Британія, йде відразу за своїм постійним суперником, посівши шосте місце з 85,1 бала.

Стенфордський університет, (Stanford University), США, також потрапив до гуманітарного топу, отримавши сьоме місце – 84,9 бала.

Восьме місце та 84,1 бала отримав Національний університет Сінгапуру (National University of Singapore (NUS)).

На дев’ятому місці один з найвідоміших в Азії університетів – The University of Hong Kong, Гонконг, Китай, 83,9 бала.

Завершує топ-10 ще один університет з Массачусетсу – Амхерст (University of Massachusetts Amherst), США, який отримав від рейтингової агенції QS 83,5 бала.