Đăng Ký Đăng Nhập

Linkedin Vixodit Na Novij Riven 1691

LinkedIn виходить на новий рівень


ТрендиМережа LinkedIn з’явилася 2003 року як невеликий стартап і за порівняно невеликий термін стала одним із провідних соцмедіа, а в сегменті B2B – безперечним авторитетом. Сьогодні в LinkedIn близько 433 млн членів з понад 200 країн. Визнана мережа професійного спілкування постійно впроваджує нові інструменти. Окрім публічних профілів, уже давно й успішно використовуються сторінки компанії, що дозволяє просувати бренд з використанням SMM-інструментів, знаходити й утримувати цільову аудиторію. 

Перспективи розвитку мережі LinkedIn розглядає Джон Немо (John Nemo), засновник і CEO компанії LinkedIn Riches.

У першу чергу LinkedIn залишається незамінним ресурсом для HR-ів у пошуку працівників, а також для всіх, хто шукає роботу, планує професійне зростання, шукає колег і однодумців. Глобальна мета, поставлена компанією у 2014-му, передбачає створення цифрової економіки, і заради її досягнення LinkedIn витрачає мільйони доларів на освоєння цілком нових галузей, щоб зібрати під своїм дахом усі можливості й усі перспективні напрямки сучасного бізнесу.

1. Онлайн-курси для бізнесу. Компанія LinkedIn витратила $1,5 млрд на придбання тренінгової компанії Lynda.com через одну просту причину: викладання продає продукт чи сервіс. Окрім того, найближчим часом LinkedIn планує розміщувати власні курси, як безкоштовні, так і комерційні. У планах компанії – дозволити користувачам завантажувати до соцмережі власні курси, звичайно, під проводом компанії.

2. Біржа фрілансерів. Зовсім недавно і без великого розголосу LinkedIn запустила сервіс ProFinder, який розроблено для пошуку професіоналів за релевантністю, за географічними параметрами, за рекомендаціями і не тільки. Перспективний ресурс для всіх HR, CEO – усіх, кому потрібно знайти найекзотичніших фахівців під конкретний проект. Як потім створити з цих професіоналів успішний і злагоджений колектив, можна дізнатися в курсі Антона Волнянського «Успішна команда. Бізнес починається з людей!».

3. Контент-маркетинг та інші публікації. Контент – визнаний король просування будь-яких товарів і послуг. На сьогодні у LinkedIn реалізована можливість вбудовувати будь-який контент зі свого сайту:

  • твіти,
  • подкасти (за допомогою SoundCloud),
  • опитування (інструмент PollDaddy),
  • чарти (через ChartBlocks),
  • відео (YouTube, Vimeo),
  • презентації у слайдах (SlideShare),
  • Vine-відео.

Окрім сторінок компаній, які вже давно й успішно функціонують у соцмережі, LinkedIn за допомогою додатку Pulse дозволяє публікувати повноцінні статті (приклад). Спочатку, в 2010-му, Pulse був новинним агрегатором для Android, iOS і HTML5-браузерів, а 2015-го вже повністю вбудований у функціонал LinkedIn. Цікаво, що контент, який розміщено в LinkedIn, відстежується деталізованою аналітикою, яка показує, скільки людей і як відреагували на ту чи іншу публікацію.

Більше інформації про те, як використати різні види контенту в просуванні бренду, можна дізнатися на авторському онлайн-курсі Ельдара Нагорного «Курс маркетингу інтернет-проектів «Маркетинг у мурашнику».