Мережа LinkedIn з’явилася 2003 року як невеликий стартап і за порівняно невеликий термін стала одним із провідних соцмедіа, а в сегменті B2B – безперечним авторитетом. Сьогодні в LinkedIn близько 433 млн членів з понад 200 країн. Визнана мережа професійного спілкування постійно впроваджує нові інструменти. Окрім публічних профілів, уже давно й успішно використовуються сторінки компанії, що дозволяє просувати бренд з використанням SMM-інструментів, знаходити й утримувати цільову аудиторію.
Перспективи розвитку мережі LinkedIn розглядає Джон Немо (John Nemo), засновник і CEO компанії LinkedIn Riches.
У першу чергу LinkedIn залишається незамінним ресурсом для HR-ів у пошуку працівників, а також для всіх, хто шукає роботу, планує професійне зростання, шукає колег і однодумців. Глобальна мета, поставлена компанією у 2014-му, передбачає створення цифрової економіки, і заради її досягнення LinkedIn витрачає мільйони доларів на освоєння цілком нових галузей, щоб зібрати під своїм дахом усі можливості й усі перспективні напрямки сучасного бізнесу.
1. Онлайн-курси для бізнесу. Компанія LinkedIn витратила $1,5 млрд на придбання тренінгової компанії Lynda.com через одну просту причину: викладання продає продукт чи сервіс. Окрім того, найближчим часом LinkedIn планує розміщувати власні курси, як безкоштовні, так і комерційні. У планах компанії – дозволити користувачам завантажувати до соцмережі власні курси, звичайно, під проводом компанії.
2. Біржа фрілансерів. Зовсім недавно і без великого розголосу LinkedIn запустила сервіс
3. Контент-маркетинг та інші публікації. Контент – визнаний король просування будь-яких товарів і послуг. На сьогодні у LinkedIn реалізована можливість вбудовувати будь-який контент зі свого сайту:
Окрім сторінок компаній, які вже давно й успішно функціонують у соцмережі, LinkedIn за допомогою додатку
Більше інформації про те, як використати різні види контенту в просуванні бренду, можна дізнатися на авторському онлайн-курсі Ельдара Нагорного «Курс маркетингу інтернет-проектів «Маркетинг у мурашнику».
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!