Đăng Ký Đăng Nhập

Linux Ta Xmarni Texnologii Bezkoshtovnij Onlajn Kurs Mooc 1329

Linux та хмарні технології – безкоштовний онлайн-курс (MOOC)


ЛайфхакиПлатформа Linux від The Linux Foundation є вільним програмним забезпеченням, проте не всім вистачає кваліфікації використовувати усі її можливості. Втім, ніколи не пізно навчитися: у червні 2016 року стартує безкоштовний онлайн-курс Introduction to Cloud Infrastructure Technologies.

Хмарні технології відіграють усе вагомішу роль в організації бізнесу, навчання, особистих систем зберігання даних. І якщо з ресурсами від Microsoft та Google усі більш-менш знайомі, то Linux для багатьох стане новим досвідом.

Для вступу не потрібно жодних попередніх знань – можуть навчатися навіть ті, хто ніколи раніше не користувався хмарними структурами. Корисний для новачків, цей курс просто необхідний для системних адміністраторів, веб-архітекторів і розробників.

Introduction to Cloud Infrastructure Technologies – повністю для самостійного вивчення, можна займатися у власному темпі, переглядаючи лекції й матеріали у зручний час. 40-50 годин відеоконтенту від провідних експертів Linux розташовано на платформі-партнері The Linux Foundation – EdX.

Старт курсу 1 червня 2016 р. Записатися можна за посиланням.