Đăng Ký Đăng Nhập

Logotipi Vidomix Kompanij Vid Idei Do Brendu 1707

Логотипи відомих компаній: від ідеї до бренду


ТрендиВпізнавана реклама того чи іншого продукту справляє враження, що цей бренд був з нами завжди і завжди саме в такому вигляді. Однак після уважнішого вивчення виявляється, що все не так просто: змінювалися образ компанії, стратегія її розвитку, продуктова лінійка – і відповідно змінювалася вся маркетингова стратегія, включно з логотипом.

Якщо ви саме думаєте, як змінити майбутнє своєї компанії, як побудувати її стратегію, які сучасні напрацювання в цій галузі і за що змагаються усі великі бренди, вам допоможе безкоштовний онлайн-курс Андрія Федоріва «Стратегія=Ідея».

Нижче пропонуємо добірку логотипів відомих брендів у момент їх становлення і сучасний загальновідомий варіант. via

Звичайно, обрати вдалий логотип і стратегію – це ще далеко не всі кроки зі створення успішного бізнесу. Як зібрати ефективну команду, можна дізнатися на спеціальних курсах на платформі EDUGET: «Успішна Команда. Бізнес починається з людей!» Антона Волнянського і «Управлінський старт. Частина 3. Оцінка себе» Лілії Чакової. Загалом курс «Управлінський старт» охоплює всі необхідні теми, в яких має орієнтуватися кожен керівник незалежно від масштабу його проекту: від планування та складання бюджету до психологічних пасток на шляху до успіху.