Đăng Ký Đăng Nhập

Lund Ulyublenec Studentiv 657

Лунд – улюбленець студентів


ЛайфхакиНайстаріший скандинавський університет, Лундський (Lund University), приваблює студентів зі всього світу широким вибором спеціальностей, високим рівнем викладання та авторитетністю диплому.

Так, університет Лунда входить до топ-50 світових вишів за спеціальністю «географія», «екологічні науки», «девелопмент», до топ-100 з фізики та астрономії, гуманітарних наук, інженерії та технологій, клінічного здоров’я, архітектури, біологічних наук, медицини, хімії, дослідження моря та землі, бізнесу та менеджменту, права (за рейтингами QS World University Rankings 2015 та Times Higher Education (THE) 2014/15).

Лунд приваблює інноваційні компанії зі всього світу: з 2014 року біля міста будується European Spallation Source – науковий центр з дослідження матеріалів на мікрорівні, в Лунді розташовані науково-дослідницький центр Sony Mobile Communications, виробництво таких медичних гігантів, як біофармацевтична компанія AstraZeneca та компанія медичних технологій Gambro.

Для студентів зі Швеції навчання в Лундському університеті безкоштовне, однак передбачено спеціальну стипендію для жителів країн, що не входять до Євросоюзу. В залежності від фаху та фінансування студенту можуть компенсувати від 25% до 75% і навіть 100% плати за навчання. Втім, слід зазначити, що за проживання у Швеції студент має заплатити сам у відповідності до положень Шведської міграційної ради. Від академічної успішності студента фінансування не залежить жодною мірю. Ще одна важлива деталь – треба провчитися у вітчизняному виші хоча б один семестр на бакалавра чи магістра.

Детальнішу інформацію можна отримати на сторінці стипендії Lund University Global Scholarship.

Дедлайн подання документів та мотиваційного листа – 16 січня.

Тим, у кого немає можливості поїхати на навчання до Швеції, Лундський університет пропонує безкоштовні онлайн-курси.