Популярність власника бренду – не завжди головне, іноді важливіше, що його компанія змінює світ і майбутнє усього людства. Ілон Маск (Elon Musk) не страждає від браку уваги: його вже надрукували на обкладинках The Wall Street Journal, Forbes і Fortune, Ілон брав участь у зйомках багатьох фільмів, його досягнення як бізнесмена чи програміста визнані всіма.
Завдяки принципово новим концепціям, які закладено в усі моделі та винаходи, які впроваджують компанії під керівництвом Маска, кожен бренд стає цілою філософією для його прихильників.
|
Tesla Model S — концепт, який було представлено на IAA International Motor Show |
Tesla Motors (керівний директор і власник). Маск продовжує змінювати історію, роблячи з Tesla неймовірне: нову успішну американську автомобільну компанію, що продала вже 90 000 вражаюче прекрасних і дорогих машин Tesla Model S. Цього року Tesla запустила у виробництво кросовер Model X, додавши до Model S функції автопілоту завдяки апгрейду програмного забезпечення. Окрім того, Tesla тепер пропонує батареї для дому.
SpaceX (керівний директор, технічний директор, засновник). Маску вдалося зробити космічні польоти більш доступними – із заснуванням у партнерстві з NASA приватної ракетної компанії SpaceX. 2015 року компанія отримала $1 млн від Google і Fidelity, запустила на Земну орбіту перший апарат – кліматичну обсерваторію Deep Space, запросила в уряду дозвіл на запуск 400 супутників з метою забезпечення Інтернету в усьому світі.
HyperLoop (ідея). 2013 року Маск запропонував створити надшвидкісний потяг HyperLoop, який рухався б у трубі на повітряній подушці. Завдяки мінімізації сили тертя швидкість могла б сягати 1223 км/год, і можна було б перевозити пасажирів з Сан-Франциско до Лос-Анджелеса лише за 35 хвилин (замість 6 годин).
Ілон Маск, 44-річний мільярдер з Південної Африки, не збирається зупинятися – в його планах заселення планет Сонячної системи як мінімум.
via Yahoo! Tech
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!