Сучасна медицина – високотехнологічна наука, в якій щороку з’являються усі нові й нові спеціальності. Змагання медичних вишів – це не лише боротьба за кращих студентів і кращі наукові кадри в майбутньому, але й підвищення рівня життя в країні, де розташований університет, і у світі загалом.
Тому, щоб отримати конкурентну медичну освіту, сьогодні мало знати анатомію і загальну лікарську справу, треба бути в курсі останніх новинок науки і технологій, володіти новим інструментарієм. Доступ до цього є, звичайно, у топ-10 університетів світу – списку, складеному авторитетною рейтинговою компанією QS World University Rankings за 2015 рік за спеціальністю «медицина».
Місце університету в рейтингу визначають такі фактори, як рівень академічної підготовки, репутація випускників у роботодавців, індекс наукового цитування, що впливає на авторитетність вишу в науковій спільноті.
На першому місці Гарвард (Harvard University), США, що отримав максимально можливу кількість балів, – 99,9 з 100.
Друге місце посів британський Оксфорд (University of Oxford), що набрав 95,5 бала.
На третьому місці також університет з Великобританії – Кембридж (University of Cambridge) з 94,6 бала.
Четверте місце завоював американський університет Джона Хопкінса (John Hopkins University) – 92,5 бала.
Стенфордський університет (Stanford University), США, – на п’ятій сходинці з 91,4 бала.
Каліфорнійський університет з Сан-Франциско (University of California, San Francisco), США, вийшов на шосте місце з 91,3 бала.
Його суперник по рейтингу, Каліфорнійський університет з Лос-Анджелеса (University of California, San Francisco, UCLA), США, посів сьоме місце, отримавши 90,7 бала.
Восьме місце і 90 балів отримав Єльський університет (Yale University), США.
На дев’ятому місці розташувався виш зі Швеції – Karolinska Institutet, 89,3 бала.
Десяте місце в списку лідерів за спеціальністю «медицина» заслужив лондонський університет UCL (University College London), Великобританія.
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!