Đăng Ký Đăng Nhập

Medicina Svitovij Rejting Vishiv 629

Медицина: світовий рейтинг вишів


ТрендиСучасна медицина – високотехнологічна наука, в якій щороку з’являються усі нові й нові спеціальності. Змагання медичних вишів – це не лише боротьба за кращих студентів і кращі наукові кадри в майбутньому, але й підвищення рівня життя в країні, де розташований університет, і у світі загалом.

Тому, щоб отримати конкурентну медичну освіту, сьогодні мало знати анатомію і загальну лікарську справу, треба бути в курсі останніх новинок науки і технологій, володіти новим інструментарієм. Доступ до цього є, звичайно, у топ-10 університетів світу – списку, складеному авторитетною рейтинговою компанією QS World University Rankings за 2015 рік за спеціальністю «медицина».

Місце університету в рейтингу визначають такі фактори, як рівень академічної підготовки, репутація випускників у роботодавців, індекс наукового цитування, що впливає на авторитетність вишу в науковій спільноті.

На першому місці Гарвард (Harvard University), США, що отримав максимально можливу кількість балів, – 99,9 з 100.

Друге місце посів британський Оксфорд (University of Oxford), що набрав 95,5 бала.

На третьому місці також університет з Великобританії – Кембридж (University of Cambridge) з 94,6 бала.

Четверте місце завоював американський університет Джона Хопкінса (John Hopkins University) – 92,5 бала.

Стенфордський університет (Stanford University), США, – на п’ятій сходинці з 91,4 бала.

Каліфорнійський університет з Сан-Франциско (University of California, San Francisco), США, вийшов на шосте місце з 91,3 бала.

Його суперник по рейтингу, Каліфорнійський університет з Лос-Анджелеса (University of California, San Francisco, UCLA), США, посів сьоме місце, отримавши 90,7 бала.

Восьме місце і 90 балів отримав Єльський університет (Yale University), США.

На дев’ятому місці розташувався виш зі Швеції – Karolinska Institutet, 89,3 бала.

Десяте місце в списку лідерів за спеціальністю «медицина» заслужив лондонський університет UCL (University College London), Великобританія.