Đăng Ký Đăng Nhập

Microsoft Z Minosviti Stvoryat Osvitnij Onlajn Proekt 2341

Microsoft з Міносвіти створять освітній онлайн-проект


Викладання

Зустріч Лілії Гриневич і Ентоні Сальсіто відбулася в рамках Світового освітнього форумуМіносвіти використовує все більше онлайн-інструментів у своїй діяльності. Після оголошення про розробку електронної бази наукових текстів зроблено ще один крок — міністр освіти Лілія Гриневич і віце-президент Microsoft з питань освіти Ентоні Сальсіто зустрілися в Лондоні під час Світового освітнього форуму й обговорили спільну роботу над проектом освітнього онлайн-ресурсу.

18 січня міністр уже згадувала про пошук партнерів для створення національної онлайн-платформи: «Ми хочемо створити новий формат у стосунках між батьками, вчителям та учнями. Наразі шукаємо партнерів для співфінансування цієї важливої ініціативи, так само як і експертів, що зможуть поділитися досвідом у цій сфері, а також провести експертизу».

Єдиний шлях подолання освітньої кризи — використання сучасних технологій, у тому числі можливостей онлайн-навчання. Передбачається, що на освітньому ресурсі розмістять необхідні матеріали для учнів і викладачів — нові стандарти знань, сучасні навчальні програми та методи.

Microsoft долучиться до проекту в технічній розробці, менторській допомозі та підготовці вчителів за допомогою власних курсів і навчальних програм. Ентоні Сальсіто зауважив: «Окрім створення системи, не менш важливим кроком є побудова відповідної культури, де лідери-освітяни слугуватимуть взірцем для своїх колег. За статистикою, якщо в школі є такий лідер – він провокує на створення цієї культури та «тягне» за собою близько 90% вчителів».

Байдуже, яку техніку і які гаджети використовуватимуть учні, адже технології швидко змінюються, каже віце-президент Microsoft. Головне – це стратегічний підхід, система, яка працюватиме будь-коли та будь-де, на будь-якому девайсі.

Світовий освітній форум (The Education World Forum) у Лондоні щорічно об’єднує представників уряду, що відповідають за освітню політику своїх країн.

Школа онлайн на платформі EDUGET — можливість вже сьогодні навчатися з використанням новітніх технологій.