Đăng Ký Đăng Nhập

Mileniali Pokolinnya Uspishnix 1127

Міленіали – покоління успішних


Тренди



Чи є сенс в об’єднанні людей за роками народження? Враховуючи, який вплив на наше життя чинить зміна технологій і засобів комунікації, – безумовно. На зміну поколінню «ікс» прийшло покоління «ігрек», або, як тепер прийнято їх називати, міленіали.

Термін запропонували американські дослідники, автори теорії поколінь Вільям Штраус (William Strauss) і Нейл Хоув (Neil Howe). Вони ж присвятили цьому поколінню книжку, яка побачила світ у 2013 році: «Міленіали на підйомі: нове велике покоління» (Millennials Rising: The Next Great Generation).

На думку вчених, представникам нового покоління властива підвищена увага до соціального життя, на рівні як місцевих, так і міжнародних співтовариств. Дослідницький центр ім. П’ю (Pew Research Center) у своїй доповіді «Дорослі міленіали» (Millennials in adulthood) теж зауважує деяке самоусунення нового покоління від офіційних інститутів і більшу прихильність до дружніх зв’язків.

У США до покоління міленіалів можуть себе віднести 83,1 млн осіб – цифра вражає, але її можна пояснити: в 1990 році в країні був зафіксований бебі-бум.

Сім головних рис міленіалів, згідно з Inc.com

1. Підприємливість

67% міленіалів планують почати свій бізнес. Епоха стартапів у розквіті: незважаючи на те, що новому поколінню доводиться тривалий час працювати за наймом, щоб віддати борги за навчання в університеті, майбутні підприємці встигають приділити увагу й своєму проекту.

2. Ефективна багатозадачність

Перебуваючи під постійною дією різнорідних і різноспрямованих стимулів і сигналів, міленіали випрацювали вміння швидко перемикати свою увагу з одного на інше. Дослідження показали, що міленіали навіть у неробочий час можуть змінювати канал отримання інформації до 27 разів на годину. Тепер уявіть, наскільки вони продуктивні на роботі.

3. Технічна підкованість

Нове покоління не пристосовується до технологій – воно їх створює. 74% міленіалів переконані, що технології роблять життя приємнішим і простішим. Поняття «крива навчання» практично немає для нового покоління, коли мова заходить про ґаджети або вивчення нових систем: більшість інструментів засвоюються швидко й інтуїтивно.

4. Любителі поспати

В середньому міленіали сплять 9 годин – і саме вночі. Для них сон – не витрачання часу, оскільки є розуміння, що для якісної роботи важливий хороший відпочинок: він заряджає мізки і покращує реакцію на обстановку, що швидко змінюється.

5. Дотримання пріоритетів

Для покоління ідеалістів, як ще називають міленіалів, безперервні розмірковування про цілі в житті – неприпустимі витрати часу. Секрет їхнього успіху – в швидкому й упевненому визначенні головних цінностей, зокрема тих, що не здаються такими на папері.

6. Вони знають, що результат – це головне

На робочому місці міленіали розуміють і використовують переваги гнучкості. Працюючи вдома чи за вільним графіком, нові спеціалісти вміють збільшити продуктивність. Володіння технологіями допомагає їм першими застосовувати їх для власної зручності й заощадження часу.

7. Активні й амбітні

Амбітність – риса, за яку цих романтиків критикують найбільше. Навіть досягаючи серйозних успіхів, міленіали ніколи не припиняють мріяти про більше. При цьому перетворення ідей на реальність – звична справа для тих, хто виріс у віртуальних джунглях.