Đăng Ký Đăng Nhập

Mileniali Obirayut Emodzi Visxidnij Trend Internet Marketingu 1435

Міленіали обирають емодзі – висхідний тренд інтернет-маркетингу


ТрендиПокоління міленіалів ще називають поколінням емодзі – настільки популярними стали нові типи смайликів, які було введено ще зовсім недавно. Спочатку це було маркетинговою грою, експериментом, проте вірусне поширення цих елементів завдяки мобільним месенджерам і соцмережам вивело цей інструмент в один із найперспективніших.

Еван Рей (Evan Wray), співзасновник і віце-президент Swyft Media, вважає, що особливо ефективні зараз не банери, не рекламні вставки, а саме повідомлення з мобільних пристроїв. Це підтверджують і дані дослідження, проведеного Activate, Inc. З одного боку, цікавість до емодзі вже не така гостра, як під час запуску, з іншого – вони стали настільки звичними, що без них уже не обходиться жоден активний діалог, і користувачі з готовністю користуються брендованими емодзі. Таким чином той чи інший бренд може створювати для своїх прихильників додаткову цінність, залучаючи інструментами SMM нових послідовників, стимулювати покупки.

Найпопулярніші платформи вже запустили власні версії персоналізованих повідомлень: Skype має Moji, сервіс обробки іміджів PicsArt – можливість додавати рамки за смаком, у тому числі і з емодзі.

Так смайлик несподівано для себе став видом брендованого контенту, посунувши з п’єдесталу традиційні фейсбучні лайки.