Đăng Ký Đăng Nhập

Mobilnij Dodatok Dlya Ukrainskoi 693

Мобільний додаток для української


ЗНОПоки Міносвіти з партнерами вдосконалюють англійську українських вчителів, приватна ініціатива “Мова — ДНК нації” опікується вивченням власне української.

Команда проекту запустила мобільний додаток Mova. У ньому зібрані базові правила правопису, база синонімів і фразеологізмів, поради щодо правильного наголосу тощо.

Засновниця «Мови» Наталія Клименко розповіла: «Для вивчення іноземних мов є багато застосунків, а от для вивчення української не було. Ми вирішили це виправити, оскільки відчували таку потребу. Багато людей хочуть удосконалювати свої знання з української мови, а ми намагаємося їм допомагати – створюємо для цього сучасні інструменти».

Окрім Наталії, в проекті задіяні Віталій Благодір, Олександр Клименко, Павло Мельник-Крисаченко. Всі працюють безкоштовно. Додаток Mova теж безкоштовний, його можна завантажити в Google Play та App Store. Він створений для роботи на платформах iOS та Android, згодом зроблять версію для Windows Phone.

Програму вдосконалюватимуть. Планують додати інструменти персоналізації, щоб кожен користувач отримував потрібну саме йому інформацію.