Đăng Ký Đăng Nhập

Mooc Kognitivni Texnologii 1175

MOOC: Когнітивні технології


ЛайфхакиВикористання штучного інтелекту у бізнесі може здатися науковою фантастикою, однак це вже реальність для багатьох галузей промисловості. Тепер з’явився новий термін – когнітивні технології, тобто ті, що допомагають програмувати, керувати та контролювати діяльність різних роботів.

Курс Cognitive technologies: The real opportunities for business покликаний демістифікувати штучний інтелект для бізнес-спільноти, представити можливі шляхи підвищення прибутку за рахунок зниження вартості виконання робіт, підвищення швидкості та рівня якості. Програма курсу зацікавить як IT-фахівців, так і бізнес-аналітиків, стратегів, керівників та всіх технічних спеціалістів.

За оцінками експертів, повсюдне використання штучного інтелекту за ефектом можна порівняти лише з останньою індустріальною революцією. Кожна успішна компанія потребуватиме побудови власної стратегії у використанні когнітивної технології.

Організовано безкоштовний онлайн-курс університетом Deloitt, лекції читають професор Ерік Найберг (Eric Nyberg), професор Том Девенпорт (Tom Davenport), тьютор — Девід Шацькі (David Shatsky).

Курс починається 14 березня і триватиме до 13 червня 2016 р.

Подробиці і запис за посиланням.