Đăng Ký Đăng Nhập

Mooc Kurs Z 3d Druku 845

MOOC: Курс з 3D-друку


ВикладанняНова технологія 3D-друку чи Additive Manufacturing (додаткове виробництво) у майбутньому кардинально змінить світ. NASA друкують на 3D-принтерах ракетні двигуни, Adidas і Nike – кросівки, у Китаї друкують та збирають модульні будинки. Той, хто сьогодні одним із перших встигне приєднатися до тренду, забезпечить власному бізнесу сталий розвиток на роки вперед. Бо для додаткового виробництва використовують найрізноманітніші матеріали, навіть перероблене пластикове сміття, а це означає, що нестачі сировини не буде, ще й плюс до карми – планета стане чистішою.

Deloitte University представляє безкоштовний курс зі створення та ведення виробничого циклу за технологією 3D-друку (чи додаткового виробництва, Additive Manufacturing – AM). Курс складається з циклу 6-хвилинних лекцій, загалом – 2,5 години відеоматеріалу. Веде заняття Марк Коттелеер (Mark Cotteleer), директор відділу досліджень у Deloitte Services, LP, партнери курсу America Makes,3D SystemsMarquette University і Oak Ridge National Laboratory.

На лекціях слухачі дізнаються відповіді на такі запитання:

  • Що таке додаткове виробництво (3D-друк)? Все про процеси та технології.
  • Як технологія 3D-друку вплине на мій бізнес? Економічні принципи впровадження AM, зміна ланцюжка виробництва та доставки продукції.
  • Що відбувається у ключових секторах промисловості під впливом AM? Теперішні й потенційні можливості нової технології, які реалізуються у медичному виробництві, автомобільній промисловості, космічній та воєнній сферах.
  • Як знайти власну нішу в новому тренді додаткового виробництва (AM)?
  • Які фактори впливають на бізнес-кейси з урахуванням нової технології?

Курс триватиме онлайн з 5 лютого по 18 березня 2016 року, записатися можна вже зараз.

Подробиці й запис за посиланням.