Đăng Ký Đăng Nhập

Mooc Stvorennya Dodatkiv Iz 3d Grafikoyu 1117

MOOC: Створення додатків із 3D-графікою


Викладання

З появою WebGL (Web-based Graphics Library), програмної бібліотеки для JavaScript, з’явилася можливість створювати додатки з 3D-графікою, які адекватно виконуються на всіх браузерах. Проте, щоб оволодіти цим перспективним інструментом, треба засвоїти на професійному рівні як веб-розробку, так і програмування в 3D.

Безкоштовний онлайн-курс від іспанського університету Помпеу Фабра (Pompeu Fabra University Barcelona) пропонує веб-девелоперам теоретичні й практичні знання, необхідні, щоб почати програмувати тривимірну графіку для вебу.

Тоді як більшість онлайн-курсів починають навчати «з нуля», курс 3D Graphics for Web Developers  застосував «низхідний» підхід до пояснення нового матеріалу. Спочатку розглядаються найскладніші інструменти редагування, до вправ і створення все складніших і складніших додатків.

Навчання на курсі рекомендоване веб-розробникам, у яких немає або недостатньо досвіду в створенні додатків у 3D-графіці. Необхідні вміння: керування DOM-структурою із використанням JavaScript або JQuery, розуміння принципів роботи AJAX, вміння програмувати на середньому рівні, вільне маніпулювання масивами й об’єктами.

Подробиці та запис на курс за посиланням.