Đăng Ký Đăng Nhập

Mooc Universiteti Viznayut Diplomi 987

MOOC: Університети визнають дипломи


ТрендиТиха революція у вищій освіті розпочалася: шість університетів з Австралії, Канади, Європи і США запустили пілотний проект з визнання кредитів, отриманих студентами в ході проходження онлайн-курсів на платформах MOOC (Massive Open Online Courses).

Сьогодні багато провідних університетів проводять свої онлайн-курси для усіх охочих як безкоштовно, так і зі сплатою  певної суми за отримання сертифікату. Виші-партнери в офлайні, що беруть участь у пілотному проекті, тепер офіційно зараховуватимуть в студентський курикулум сертифікати курсів університетів-партнерів, розміщених на онлайн-платформі.

У програмі беруть участь Дельфтський університет технологій (Delft University of Technology), Швейцарський федеральний інститут технологій у Лозанні (Swiss Federal Institute of Technology in Lausanne (EPFL)), Австралійський національний університет (the Australian National University), Університет Квінсленда (the University of Queensland), Університет Британської Колумбії (the University of British Columbia) і Бостонський університет (Boston University).

«Потенціал такого підходу величезний, проте нам ще належить розробити систему порівняння кваліфікацій», – говорить Анка Малдер (Anka Mulder), віце-президент з освіти Дельфтського університету. У Дельфті пропонують на онлайн-платформах 25 курсів, при цьому самі готові зарахувати аж до 200 – щойно угода набуде чинності.

via timeshighereducation